BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

Jei norit turėti sveikus ratus, automobilį ateinančią savaitę laikysit kieme

parašė: eziukassukedais · 2009-09-14 · 20 komentarai

Primenu, kad prasideda Europos judrioji savaitė.

Labai rekomenduoju automobilius palikti kieme ir sėsti ant dviračių. Bo tai ateis panda sugėdintoja ir bus va taip va:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Akcijos ir iniciatyvos
žymės: , ,20 komentarai ↓

 •   mo // 2009-09-14 @ 23:38

  Suvaidinta, sudeliota gerai. bet NEGALIMA gadinti svetimo turto net ir jo negadinant..NEGALIMA to rodyti, ypac tokioje Lietuvoje kai viskas suprantama tiesiogiai. Negalima vaikams atleisti tokiu dalyku (klipe atleidziama) nes vaikai nauja karta ir mokos is aplinkos. Tai ka jie ismoks?
  Reikia surasti kitu budu parodyt ta pati ir dar geriau.

 •   eziukassukedais // 2009-09-14 @ 23:42

  mo,
  truputis sveiko humoro visada yra gerai.
  o švelnūs “būk ekologiškas - važiuok dviračiu”…na, juk supranti, kad neveikia.

  o gal turi pasiūlymų, kaip padaryti stiprų klipą ir nesukelti jokių prieštaringų emocijų bei destruktyvių poelgių? pasiūlyk - gi tam diskusija po blog įrašu ir skirta!

 •   Gediminas Gasiulis // 2009-09-15 @ 01:15

  Tadas Vidmantas galėjo sugalvoti ir geriau… nuvylė, šiaip, ir kiti klipukai.
  ir - palaikau mo. kas jau kas, o Europos Komisijos panda turėtų suprasti, kad įstatymų reikia laikytis ir svetimo turto negadinti. Kitu atveju eisiu per visų padangas, o policininkams aiškinsiu, kad EK tai leidžia.

 •   Karvė // 2009-09-15 @ 01:28

  Šaunu, socialinės reklamos jau tapo grasinamos ir pateisina asocialų elgesį. Ir kas bus po to? Gal panda gėdintoja su tuo pačiu peiliuku pripjaus “marozą” ir sakys “būk žmogus, nebūk marozas”?

  Daug kas tik gražiai pristačius neveikia taip greitai, kaip norėtųsi, bet tai nereiškia, kad galim paminti žmogaus teises ar, pvz, smerkti juos už tai, kad važinėja automobiliu. Pabandė jau taip “naudingą” komunizmą įskiepyti greičiau, o kas gavosi?

  Norėdami švaresnės aplinkos geriau bandykime žmonėms aiškinti, kad yra efektyvesnių būdų (jei tokių yra, jei nėra, tai verta patylėti). Pvz parodykim kelias situacijas kaip Petras į darbą važiuoja automobiliu, o Jonas dviračiu/autobusu/nueina pėsčiomis ir jam išeina greičiau ar pamato jis kažką daugiau. Gal kol Petras praėjus pusvalandžiui po išvykimo namo dar sėdi automobilyje, o Jonas jau sėdi su šeima prie stalo. Žodžiu reikia parodyti, žmogui kokia ta nauda (švaresnė planeta nesiskaito), o ne gąsdinti su peiliuku, kad tau bus blogai jei nedarysi, kaip mes sakom.

  Taigi nuoširdžiai manau, kad šita socialinė reklama spaudžia nebent gailesčio ašarą…

 •   mo // 2009-09-15 @ 02:47

  Manau dviracio cia neisrasim ir tie zmones, kurie atsakingi uz “automobilio laikymo kieme ideja”, galetu pasidairyt (noriu tiket, kad daires) i kitu ES saliu patirti sioje reklamines kampanijos srityje ir gal rastu dar koki kita sprendima. Nebutina visur buti originaliu..

  >>> o švelnūs “būk ekologiškas - važiuok
  >>>dviračiu”…na, juk supranti, kad neveikia.
  viskas veikia, tik nebutinai lengviausiu, priverstiniu metodu… tam ir yra mokslus kremtantys rinkodaros marketingo ir kitokiu PR specialistai, kurie anksciau ar veliau uz savo idejas kaip paveikti zmogaus prota, gauna pinigus. Svarbu mokytus ne is padangas badanciu destytoju:)

 •   Chemiker // 2009-09-15 @ 09:25

  Čia nėra sveikas humoras :-( Kiti klipai taip pat, bet šitas baisiausias pasirodė. Cenzūrinių komentarų neturiu.

 •   Rūtaisa // 2009-09-15 @ 09:29

  Ir kraupu, ir gaila to vaiko. Jei mokome, kad peiliu, AK47 ar tanku galime spręsti tokias problemas, kurioms reikia moralinio sprendimo, tai mes perspjovėm ir baisiausius totalitarinius režimus, nes ten paprastai tokiais reikalais bent jau suaugę užsiima. Ir jei čia gerbiamieji įžiūri kažkokio _sveiko_ humoro apraiškas, tai dar liūdniau - čia nieko sveiko nėra, o tuo labiau juokingo.

 •   Mantas // 2009-09-15 @ 10:14

  Susipainioja viskas, kai atsiranda tekstas: “pataria draugiskai”. Bet seip klipas gerai padarytas, man patiko .

 •   Exuss // 2009-09-15 @ 10:23

  Prieš sėdant ant dviračio, visų pirma reikia tą dviratį nusipirkti.
  Antra, nemačiau maksimoje apsipirkusios moteriškės su dviem maišais važiuojančios dviračiu namo.
  Trečia, kur man laikyti dviratį atvažiavus į darbą ar kur kitur?
  Ketvirta, kaip su dviračiu važiuoti per lietų ar sniegui sningant?
  Penkta, dviračiai irgi reikalauja priežiūros, apsaugos nuo rūdijimo, taip pat, kaip ir automobiliai.
  Šešta, dviračiai kenkia kraujagyslei, kuri tiekia kraują į varpą erekcijos metu, taigi, dažnas važinėjimas dviračiu vyrams yra kenksmingas, nes silpsta erekcija.
  Ir t.t..

 •   eziukassukedais // 2009-09-15 @ 10:29

  Exuss, tai dabar suprasti, kad dviratis yra didis blogis? :D

 •   kazikox // 2009-09-15 @ 11:22

  Ne, manau suprask taip, kad dviratis irgi nėra “tobulas” sprendimas.

  Ir šiaip, aš ir nevažinėsiu dviračiu. Todėl, kad pinigų neturiu tokiam dalykui įsigyti, o ir šiaip kiekvieną dieną tempti jį į septintą aukštą ( nėra lifto ) tikrai nesiruošiu.

  Apskritai, kadangi jau naudoja čia prieš mane visokias “bauginimo” taktikas: “Daryk taip arba padangas pradursim, ar su rykšte per kojas gausi”, tai specialiai pradėsiu naudoti nerutulinius dezodorantus (nors iki šiol tik rutulinius naudojau), nerūšiuosiu aš tų šiukšlių, kompą paliksiu per naktį veikti, o jei kas nors prilies nors vieno man artimo žmogaus padangas - pradėsiu jį vaikytis su pagaliu rankose, sėdint už vairo ( automobilio neturiu, bet ne bėda. Pasiskolinsiu ), lėtai riedant tam šunsnukiui iš paskos, kad ir per kiemus. Jie mane baugini, o aš juos. Manau visai sąžininga.

  Matai, atvirkštinė psichologija veikia. Nepadeda tos reklamos, nepadeda.

 •   Tadas // 2009-09-15 @ 14:10

  Kazikox, žinai, ką dar gali padaryti? Vartoti narkotikus ir užsiiminėti nesaugiu seksu. Esu matęs reklamų, kuriose, sako, kad to nereikia daryti.

 •   Viktorija // 2009-09-15 @ 16:00

  Pritariu mo.

 •   Aihara // 2009-09-15 @ 17:51

  Eina sau, kaip juokiausi aš iš šito klipo, o čia pasirodo žmonės pyksta dėl kažko. Išvada - automobilio turėjimas kenkia humoro jausmui.
  Exuss, apklausk didžiąją laiko dalį dviračiais važinėjančių danų, iš kur jie vaikus gauna, nes turbūt ne jų jie, jei važinėjimas dviračiu erekcijai kenkia? :))
  Iš tiesų tai klipe tikėjausi, kad tas čiuvelis ims vytis pandą, kuri lengvai pabėgs su dviračiu. Nes dabar jo reakcija labai lėta ir neadekvati atrodo.

 •   pow // 2009-09-15 @ 18:09

  na, reklama nieko, tik ar aš nepastebėjau, ar nebuvo didelio užrašo ir garsinio įrašo, kur sakoma, kad VAIKAI NEDARYKITE TO NAMUOSE ar kažko panašaus? Suaugę gali su šypsena pažiūrėt, o vaikai… jie kitaip viską supranta. Šiaip gerai tokios iniciatyvos, tik nereikia mokyti kito turto gadinti, dar ims visi vairuotojai radę pradurtas padangas kaltinti dviratininkus…
  Exuss >
  1. jei negali nusipirkti - išsinuomok kelioms dienoms per atostogas.
  2. matyt aš ne ten gyvenu arba į maximą nevaikštau.
  3. o kam yra skirti dviračių laikikliai mieste, tvoros, laiptų atramos ar dar kažkas panašaus?
  aš pvz. laikau kabinete :)
  4. tinkamai apsirengi ir važiuoji, kokia problema? Negi gimėte automobilyje? :))
  5. kaip ir atsakėte, kad abiems reikia priežiūros :)
  6. į šitą jau buvo atsakymas.. :))

 •   kazikox // 2009-09-15 @ 18:32

  Tadai - O tiesą pasakius ir ten bauginimo taktikos neveikia. Kai tie durniai šneka apie tai, ko patys neišmano, tai ir gaunasi visokie “Daryk taip arba per kojas kirsim.”. O kiti tik ir šaiposi arba vėl gi, atvirkštinė psichologija įsigali. Aš ir matęs tas reklamas. “Čia tavo smegenys. O čia tavo smegenys paveiktos narkotikų” ir rodo kiaušinienę. Žolę stato tam pačiam lygmeny kaip ir heroiną - tai kitas ir pagalvoti gali “Va draugai žolės rūkė ir viskas gerai. Tai galbūt heroinas irgi ne toks jau blogas, kaip ten kiti pasakoja?”. Paaiškinti ir faktus parodyti reikia. Žmonės nėra kvaili - patys supras, kas gerai, o kas ne. Ir šiaip lyginti narkotikus ir tai, kokį dezodorantą naudoji, manau labai neprotinga.

  O dėl sekso, tai dėkui, kad rūpiniesi, bet kaip mes su partnere nuspręsim - taip ir mylėsimės. Ir jei abu nuspręsim, kad laikas mylėtis be sargio - taip ir padarysim. Ir tegul tik pabando man kas nors per kojas už tai kirsti.

  Bet nepriimk tu viso šito kaip įžeidimą. Patinka mano tavo blog’o įrašai ir ypač filmukai. Tik vat nuomonės ne visada gali sutapti mūsų, kaip, kad šį kartą ir atsitiko. Nors ir juokingos, savotiškai mielos, tos reklamos, bet tikrai, mano nuomone, ne pats protingiausias sprendimas buvo priimtas.

 •   K. // 2009-09-16 @ 15:52

  Dviračiai akivaizdžiai kenkia, matyt tai ir norėta parodyti :) Ir pandos logo su tokiais fingalais turbūt neatsitiktinai

 •   JuliusAlis // 2009-09-17 @ 19:05

  O man visai patiko :) Bet tiesa, jog dabar tikrai skylių padangose gali padaugėti. Vizualiai filmukas labai patrauklus, bet abejoju ar jis atliks savo paskirtį.

 •   Paulius // 2009-09-18 @ 00:31

  Į daugelį Pandos išsidirbinėjimų būtų galima numot ranka, bet čia įmetei topinį klipą - pavyzdį, kaip nereikia daryti socialinės reklamos. Vietoj to, kad kažką pakeistum į gerą (na, kas po šios reklamos mes auto ir persės ant dviračio, kodėl turėtų?) po Europos Komisijos vėliava rodai, kad su tokiais dviračių nedraugais reikia kovoti pjaustant padangas. Ir šiaip protu nesuvokiama, jog vienintelė motyvaciją, kurią atrado Europos Komisija siekdama piliečių sąmoningumo yra žmonių mušimas, tampymas už plaukų ir turto žalojimas. Nepriklausomai nuo to, kaip juokingai tai padaryta (man juokinga nepasirodė).

 •   Alius // 2009-09-23 @ 16:12

  Superine ideja! Tai jau tampa nauju trendu, draugu rate tik ir skraido Pandos sugedintojos bajeriai :)

palikti komentarą