BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

Zombių eisena- padarom Vilniuje!

parašė: eziukassukedais · 2011-10-28 · 18 komentarai

Prieš 10 metų, 2001-aisiais, keletas JAV siaubo filmų mėgėjų surengė pramoginę teatrališką akciją: išėjo į gatves persirengę ir nusigrimavę zombiais. Nedidelis būrys „numirėlių” vilkdami kojas, riaumodami ir reikalaudami smegenų centrinėmis gatvėmis pasivaikščiojo vos pusvalandį, tačiau susilaukė begalę praeivių ir net žiniasklaidos dėmesio.

2002-aisiais ši akcija pakartota prieš Helovyną, o kiekvienais vėlesniais metais zombiškas performansas vyko vis daugiau pasaulio miestų su vis daugiau dalyvių. 2010-aisiais Brisbeine, Australijoje, gyvais numirėliais virto virš 10 000 žmonių!

2011-aisiais Zombių eisena įvyks ir Vilniuje! Pasiruošk: nusigrimuok, persirenk, nusiteik zombiškai ir spalio 29-ąją 19 val. būk prie kavinės Coffee Inn (Pilies g. 3). Nuo ten pajudėsime aukštyn Pilies g., Didžiąja g., Vokiečių g., Trakų g. ir kelionę baigsime bare MyBar (Basanavičiaus g. 2). Būsim zombiais - tai reiškia, kad lėtai slinksim, vilksim nebeveikiančią koją, kartais iš praeivių reikalausim jų smegenų. Viskas labai įtikinamai!

Jei labai nepasitiki savo grimavimo sugebėjimais, į Coffee Inn atvyk dar 18 val. - ten tavęs lauks profesionalūs grimeriai, kurie padės pasiruošti.
MyBar‘e vyks klasikinio siaubo filmo peržiūra ir zombiško Helovyno vakarėlis!

Padarykim Zombių eiseną ne tik smagią, bet ir gerą nešančią!? Rinksime lėšas netrukus startuosiančiam projektui Socialinis taksi!

Persirenk, nusigrimuok ir prieš Helovyną laikykis smegenų dietos! Puota spalio 29-ąją, 19 val., Vilniuje!

P. S. susukome keletą klipų su patarimais, kaip paprastai nusigrimuoti ir persirengti, kaip judėti. Pasimokyk!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita18 komentarai ↓

palikti komentarą