BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

Sugriuvęs namas Šiaulių g.

parašė: eziukassukedais · 2007-01-31 · 1 komentaras

Sausio 25d Vilniuje sugriuvo namas. Na, ok, apgriuvo. Constructus statė ten savo Mikalojaus žiedą ir kažkaip Šiaulių g. 8 namas (stovėjęs nuo 1899m) paėmė ir netlaikė.

Versijos kelios - gal sprogo vamzdis ir nuplovė pamatus (c'mon! juokingesnio pasiteisinmo neglėjot sugalvot?), o gal Constructus persistengė (va, čia jau paaiškinimas). Na, nesu statybų specialistas, bet ten tikrai viskas per arti sugrūsta. Specialiai šiandien ten nulėkiau. Šalimais stovinčio namo sienos jau sutvirtintos strypais. Ir kartais tai ne tas pats namas, apie kurį jau buvo rašyta, kad per arti jo kasama duobė pamatams? Nerandu dabar naujienose, bet pagal foto, tai kažkaip labai jau pavojingai jis atrodo.

Na, bet esmė tame, kad išgriuvo keletas butų, žmonės liko be pastogės. Jiems išmokėtos vienkartinės išmokos (po 10 000lt) pagrindiniams daiktams susipirkti. Bet vistiek, technika, asmeniniai daiktai apgadinti. Aš tai nzn, ką daryčiau, jei iš manęs kompą atimtų…

Žmogeliai tam kartui apgyvendinti viešbutyje, o paskui galės apsistoti rezerviniuose Vilniaus butuose, kur šeimos apsistos iki bus atstatyti senieji namai. Vilniaus savivaldybė pasiryžo išpirkti apgriuvusius butus ir juos sutvarkyti.

Nukentėjo ne tik gyventojai. Buvo įsikūrusios ir kelios grožio paslaugas teikiančios firmos. Įranga ir medžiagos sugadintos.

Daba viskas aptverta, bet pavaikščijus aplink galima gan sėkmingai viską apžiūrėti. Tuo momentu, kai atėjau, būriavosi šūsnis žmonių: žurnalistai, sugriuvusių butų savininkai, šalmuoti dėdės. Įtariu, kad viskas greitai nesibaigs.

Na, tipo niekas ten žioplių įsileisti nenori, bet šiaip, siūlau pažioplinėti eiti ne iš Šiaulių g, o iš Barbakano  pusės nusileisti - ten gerokai gražesni vaizdeliai matosi.

Daugiau info:

http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=11936963&categoryID=5995&ndate=1169676000

http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=11955357&categoryID=5995&ndate=1169848800

http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/index.php/101/?itemID=84077

http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/index.php/101/?itemID=84067

Rodyk draugams

Kategorijos: Dienos pastebejimai1 komentaras ↓

palikti komentarą