BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

Savaitgalio pramogos: dviračių taisymo diena, kūrybinės dirbtuvės ir FiDi42

parašė: mediacafe · 2010-04-09 · 2 komentarai

Padėjo atrinkti

Penktadienis

Keliaujame į įspūdingą naktinį žygį po Vilniaus apylinkes. Visą naktį žygį koordinuos kariūnai. Susitinkame 18 val. prie Lietuvos karo akademijos. Būtina registracija.

Pasiimk savo rečiausią veidą ir ateik šokti pagal visada be kelių minučių madingą french house bei disco. Žokėjais ir pakabomis dirbs Miss America, Manfredas ir Kym Wild. Įėjimas kainuos 10 Lt, bet dar brangiau kainuos nepasiruošimas. Susitinkam „Opium” klube.

Šeštadienis

Dviračių taisymo diena - laikas, kai konstruktyviai mastantys šio pasaulio gyventojai susiburia į vieną ir tą pačią Vilniaus vietą taisyti ar taisytis dviračių, dalintis savo patirtimi ir gera nuotaika. Susitikime balandžio 10 dieną, 12 valandą, Sereikiškių parko buvusiame baseine.

Viena linksmiausių miesto tradicijų - fizikų diena FiDi kem du. Iš trijų dalių:
Dieninė - 10:00 Fizlendas (VU FF kiemas) - Geras oras ir nuotaika, filologės, muziką darančios grupės, FiDi cinemas, iuolikinio eno uziejus, Džekuzi, boulingas, vibro platforma ir jau tradiciniais tapusios akcijos-atrakcijos: išmaudyk antrakursį, negriukas batvalys, paturbinti dviračiai, bulviašaudžiai abei dar daug daug visko.
Eisena - 15:00 Fizlendas (VU FF kiemas - Filologynas) - DINAS ZAURAS, fūros, daug vėliavų, šūkių, filologių, pypinančių mašinų ir šiaip hyperpuikiosios savijautos
Vakarinė - 19:30 Saulėtekio Studija (Buvęs LKS) - Trys scenos, gros: Behind Bars, Skyders, Spički, Moondust, Pirmas Kartas, Blackout, GrimCity, Part time Porn, Road Kill, Katarsis, Naktine Pufaika, NetvarkOi, Sanatorija, GxFxTx, didžėjai: Vertigo feat Kotryna, Shimas, Spilt Pulse, DoT, digreez, monk num, senjorų choras.

Balandžio 10-tosios naktį Paberžės dvarą sudrebins prancūziškas raudonas lėktuvas, pilotuojamas „Pasaka iš rūsio“ komandos, patieksiančios Ypatingą „Mažojo Princo Puotos“ meniu trijose - Kosmoso, Žemės ir Sacharos, užburiančios muzikos ir meno perpildytose erdvėse.

Sekmadienis

Kviečiame visus ir mažus ir didelius į atvirų durų dieną „Artotekoje“, kur galėsite išbandyti organizuojamas kūrybines dirbtuves.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Tusai ir kulturinimasis
žymės: , , , , , ,2 komentarai ↓

palikti komentarą