BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

EziukasVilniuje persikelia į judėjimą „Betono Vaikai“

parašė: eziukassukedais · 2011-06-01 · 11 komentarai

Kaip minėjau, apie savo organizuojamus projektus čia kartais parašinėsiu. Taigi pristatau judėjimą Betono vaikai! Pradinė jo forma - Facebook puslapis. Kalbame temomis, kurios tris metus vartytos čia: ekologija, naktinis gyvenimas, susisiekimas, dizainas, miesto plėtra…

Betono vaikų judėjimo idėja - platesnė, nei tik fanpeidžas. Norime suburti žmones, kurie turi panašią augimo mieste patirtį, taigi panašų požiūrį  į jį, į čia vykstančius procesus ar įvykius, į norą keisti ir miestą daryti geresne vieta gyventi. Turime gal milijoną idėjų: nuo smagių (tačiau dėmesį traukiančių) flashmob’ų iki bendrų projektų su savivaldybe keičiant miestą. Idėjos laukiamos iš visų. Jas įgyvendinsim irgi kartu!

Šiuo metu projekto autoriai - aš ir keletą metų Vilniuje gyvenantis olandas Iain. Pirmąkart susitikę pamatėme, kokį panašų požiūrį į miesto kultūrą (plačiąja prasme) turime! Abu sutariame ir tuo klausimu, kad verslas ypač stipriai prisideda prie miesto veido kūrimo. Todėl matysite prekių ženklų pavadinimų. Nepulkit kaltinti reklama. Tai bendradarbiavimas, kai laimi abi pusės - judėjimo nariai taip pat.

Kalbėdami apie miestą neišskiriame nei vienos vietovės - miestiečiais yra visi tie, kurie tokiais jaučiasi esą. Tačiau kol organizatorių nedaug, o mes gyvename tik Vilniuje, daugiausia kalbėsime apie šį miestą. Tikimės, kad netrukus padengsime ir daugiau vietovių!

Kviečiu prisijungti. Sekti naujienas, svarbias Betono vaikams. Diskutuoti taip pat aktyviai bei kokybiškai, kaip ir šiame bloge. Dalyvauti kuriamose iniciatyvose. Organizuoti savo. Ir daryti miestą dar geresne vieta gyventi - juk čia užaugome!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita11 komentarai ↓

palikti komentarą