BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

Dukart Regitra padarė mane. Trečią - aš ją!

parašė: eziukassukedais · 2008-04-23 · 184 komentarai

Šiandien dar viena didi diena - pagaliau išlaikytas Regitros praktikos egzaminas! Iš trečio karto. Tačiau šįkart užtikrintai. Brūkštelsiu keletą patarimų ar pastebėjimų, kurie gal padės jumi :)

Prieš
Atvažiuokit prieš ~15 min. Susimokėsit už egzą, nunešit čekiuką bei dokumentus į laukimo salę ir tada tirtinsit kinkas, belaukdami, kol ištars jūsų pavardę :) Šiaip visur aptarnavimas super - besišypsančios ir draugiškos moteriškės. Buvau sužavėtas! Sakyčiau, net gerai nuteikia prieš egzą.

Aikštelė
Visad maniau, kad vairavimo instruktoriai - baisios sovietinės liekanos su galingais ūsais, šnekančios rusišku akcentu ir tik beieškančios, kada sukirsti. Nė velnio. Pirmus du kartus (kai nepasisekė), buvo visai malonūs vyrukai, tiesiai šviesiai pasakę: svarbiausia nedaryk kritinių klaidų.
Nors mokykloje treniravausi daug skirtingų pratimų, bet egze visus 3 kartus buvo tas pats: estakada - apsisukimas - status parkavimas - parkavimas į garažą (turbūt taip vadinasi - kur “T” raide reik įvažiuot ir išvažiuot).
Kažkodėl, kai gavau Opel Astra, per veidrodėlius visiškai nemačiau linijų.
Parkavimosi pratimuose instruktorius išlips - naudokitės proga, nes tada jis greičiausiai varys papliotkinti su kitais instruktoriais, paskambins ar pan.

Miestas
Jei jau pasisekė su aikštele, keliausit miestan. Bus pasakyta: važiuoji tiesiai pagal ženklinimą, jei reiks pasukti - perspėsiu. Va tas „pagal ženklinimą“ turi daug kabliukų. Labai atidžiai žiūrot kelio ženklus. Pirmą kartą tiesiog nepastebėjau plytos…
Su instruktorium nepokštaukit ir bajerių nelaidykit. Aš su paskutiniu - visišku senu pedantu - bisk prisižaidžiau, teko važiuoti tiksliai ant maksimalaus leistino greičio (ne lėčiau ir ne greičiau :D).
O šiaip ramiakas, mieste svarbiausia žiūrėti ženklus, nedaryti nesąmonių ir vis užmesti akį į spidometrą.

Po
Atvažiuoji, nubrauki prakaitą ir išgirdęs išlaikyta, keliauji laimingas namo. Na, ok, ne namo. Galima iškart priduoti fotkes, susimokėti už pažymėjimo padarymą (48lt! aš to nežinojau! beje, tai jau galima atlikti Spaudos Rūmuose įsikūrusiame filiale) ir tada jau šaudytis autobusą.
Kalbant apie nuvažiavimą/atvažiavimą, tai iki Regitros juda 20 autobusas ir 38 mikriukas. Grįžinėjant siūlau tranzuoti - vistiek visi į Vilnių važiuoja. Tik stovėkit ne stotelėje, o paeikit prieš ją. Man užteko ranką kilstelt ir sustojo :)

Beje, kas jau darėtės, gal galit papasakoti, kaip veiksmas atrodo po išsilakymo? Nunešu fotkes, susimoku ir tada laukiu? Per kiek laiko padarys? Kokiu būdu praneš? Ar reikia dar kokias nors procedūras atlikti?

Rodyk draugams

Kategorijos: Tips n tricks184 komentarai ↓

 •   Horde // 2008-04-23 @ 00:51

  Visų pirma - sveikinu išlaikius. Nenusimink, aš išlaikiau iš 4 karto :D
  O su teisėm esmė labai paprasta (pasakosiu kaip man buvo 2007 rugsėjį). Jokių fotkių aš nenešiau, mane nufotkino pačioje Regitroje (ten kur dokus priema), nes kitaip teisių darymas užtruktų ilgiau. O ar jau padarytas ? Eini https://212.59.5.68/vp_paiesk/Index.php?&node=16&node1=16&s=16&statid=menu1 ir įvedi asmens kodą ir tau aiškiai parašo :)
  Bent man padarė per mažiau nei 24h :)

  Redagavo eziukassukedais 2008-04-23 00:58

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 00:53

  mažiau nei 24val?!
  wow, mane Regitra vis labiau ir labiau stebina :)
  aš kažkaip maniau, kad kokį mėnesį laiksiu (kaip pvz paso :D)

 •   Horde // 2008-04-23 @ 00:55

  Tie laikai praėjo :) New technologies and so on :) Šiaip aš ir laiko aspektu buvau nustebęs.

  P.S. Sorry, kad tuo nevykusiu linku sugadinau viską :D

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 00:57

  nieko nesugadinai
  kadangi html neskaito, tai nujamsiu tag'us, jei nieko prieš, ir net iš dėžutės neišlįs

 •   Horde // 2008-04-23 @ 00:58

  Daryk taip, kad geriau atrodytų :) Aš už gražų Ežiuko blogą ir Vilnių taip pat !!!

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 01:01

  sutvarkiau - tik vienetukas beišlenda :)

  beje, instruktorius tai žiaurus buvo - toks griežtas pedantas. tai kai pamačiau, kažkaip net užpykau ir pagalvojau "nu pynda, tuoj aš tau parodysiu, kas yra pedantiškas vairavimas!"

  ir pavyko :D

 •   merhaba1 // 2008-04-23 @ 01:06

  sveikinu :)

 •   Lunas // 2008-04-23 @ 01:48

  sweikinu islaikius, tik viena noriu pasakyt tai kad islaikei tai dar tikrai nereiskia kad moki vairuot mieste. Patikek, vairuoju (po truputi kelis kart per menesi) Jau 2 metai ir tikrai nelaikau saves geru vairuotoju. Tad nepulk uz vairo vos tik gaves teses, ir nevaidink sumacherio :D Geriau pasilik ant dviracio (kaip ir as ;)
  beje, kai as laikaiu (pries dvejus metus) tai teises kokios 2 sasvaites dare :( nes tada dar ne pati regitra jas gamino.

 •   Mantas // 2008-04-23 @ 08:25

  Man kai nuotrauką Regitroj darė, tai pakibo tas jų aparatas. Teko pasigrožėt kaip windowsai persikrauna :D

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 08:46

  Lunas,
  belileve me, tikrai savęs vairuotoju nelaikau ir į centrą lįsti neketinu.
  Teisės - tik leidimas sėstis už vairo ir pradėti iš tikro mokytis. Kadangi nuosavo automobilio artimiausiu metu pirkti neketinu, tai bijau bisk, kad visiškai net ir tų pradinių įgūdžių neprarasčiau. yra tėvo mašina, bet įtariu, kad ja dažnai važinėt negausiu :)

 •   Mantoshke // 2008-04-23 @ 09:41

  o aš išsilaikiau visas tas nesąmones (i'm lucky, viską pirmu kartu padariau, nereikėjo perlaikinėti) ir iš karto sėjau prie vairo kaip priklauso. ir tau Domantai patariu. Pavažinėk metus laiko dažnesniais intervalais, nebijok ir to vilniaus centro, nebaisus jis ;) tik reikia daug į veidrodėlius spoksoti ir dažnai žaisti sankaba-gazas-stabdis-pavarų svirtis kombinacijomis. aš jeigu nesuklysiu, tai pirmą mėnesį kaip tik jau turėjau teises, lėkiau į kauną su pana šopintis :D ir nieko. Ir man dar iki šiol geriau važiuoti sekasi, kai nemato tėtis. Nes tada būna relaxas daug maž ir nebaisu, kad oj tik ką ne taip padaryti ;) sėkmės ir congrats įstojus į draiverių gretas ;)

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 09:44

  Tai iki Kauno palėkt ne parkės :)
  man manevruot ir neužgest kur ant sankryžos dar bėdelės :D žinoma, bisk pavažinėt ir atsiras minimalūs įgūdžiai. ale kad ir poreikio nelabai yra. tai tik dėl dabartinių įgūdžių nepraradimo reiks vis išsprašyt iš tėvuko raktų

 •   Mantoshke // 2008-04-23 @ 09:44

  ai beje, man tai teises darė ojej kaip ilgai…bene mėnesį. o išsilaikiau tai mažu 2006.01.20 ;) tai iš tavo pasakojimo suprantu, kad kai aš laikiau, tai truputį kitaip viskas buvo.

 •   KaVeikti // 2008-04-23 @ 10:10

  Ei, sveikinimai! Jau ežiukas ir ratuotas bus, Vilnių pro aurtomobilio langą stebės, aprašinės :)
  Geras tas jausmas- "išlaikyta" a ne?

 •   Anonimas // 2008-04-23 @ 10:20

  3 kartus laikei? :) Nevaziociau su tavim i kelione.

 •   Kurmis // 2008-04-23 @ 10:27

  Aš prieš pora mšnesiuku išsilaikiau tas teises. Šeip laikiau Panevėži, nes Vilniuj jau baisiai ilgos eilės buvo su ta Regitra. Galiu pasakyt, kad laikiau šeštadieni, o jau antradienį Regitros puslapyje kabojo pranešimas, kad galiu atsiimti. Kaip pati Regitra sako, tai teisių pagaminimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų, bet taip dar niekam iš pažystamų nėra buvę. Sėkmės bandant vairuot ir pradžiai pavažinėk su kokiu geru draugu, kuris moka vairuoti. Jis nekels tokio jaudulio kaip tėvukas sėdintis šalia ir dar patars ką blogai darai :)

 •   Darius // 2008-04-23 @ 10:30

  Sveikinu :) Vairuok saugiai! :)

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 10:36

  KaVeikti,
  jo, kaifas, daba tik reik prisiverst iki Spaudos Rūmų nusitrenkt :D

  Aninimas,
  o aš ir neimčiau :PPP

  Kurmis,
  jo, jaučiu reiks ką nors pasisodinti šalia. Gal leis greičiau, nei 40kmh (priešingai, nei tėvas :D) važiuot.

 •   Dina // 2008-04-23 @ 10:38

  Sveikinu sveikinu :)
  Ežiuk mielas, kai sėdi į mašiną, turi pasireguliuoti veidrodėlius taip, kad aikštelėje matytumei savo galinius ratus praktiškai, o į miestą išvažiuodamas juos kilstelėti. Tai va, čia ateičiai ;)
  Aš irgi laikyyyyyyyyyyyyyyysiu ir vairuosiu vairuosiu :)

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 10:39

  Dina,
  exactly taip ir dariau - kitaip gi nebūčiau įsiparkavęs ;)

 •   Chemiker // 2008-04-23 @ 10:53

  Sveikinimai. Aš pats kažkada išlaikiau iš 4 karto, dabar daugiau aš mažiau sėkmingai kasdien vairuoju. Bet vis dar prisimenu visus košmarus, kurie sapnuodavosi po kiekvieno neišlaikymo… nors pirmus tris kartus galiu pripažinti, kad vairuoti nemokėjau.

  Norėjau trumpai pakomentuot apie egzaminuotojus - kai aš laikiau, tai jie prieš egzaminą "aprodydavo aikštelę" - užvažiuodavo ant estakados be problemų ir pasiparkuodavo kur nors dideliu greičiu, labai keistai nuteikdavo prieš egzaminą :-)

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 11:01

  Chemiker,
  oj ne, dabar tiesiog dideliu greičiu pro kiekvieną užduotį pravažiavo, bet tik šalia, pats pratimų neatliko. Ale man jau ir tada užteko, kai jis ten nešėsi tarpuose, kur aš viską būčiau išvartęs :D

 •   B // 2008-04-23 @ 12:24

  Sveikinu :) Aš irgi iš trečio karto išlaikiau, sunku su ta praktika :) Prisidedu prie patarimo atidžiai sekti ženklus. Pirmąkart neišlaikiau, nes nesustojau prie Stop, tik pristabdžiau.

  O kaip čia dabar yr, kad egzaminuotojas išlipa iš mašinos per parkavimąsi? Pasikeitė tvarka? (prieš trejus metus laikiau, visąlaik mašinoj sėdėjo)

 •   kabelis // 2008-04-23 @ 13:31

  ha, aš iš antro :)
  bet sveikinu su teisėm :)
  man gamino 3 darbo dienas berods - šeštadienį išlaikęs trečiadienį atsiėmiau. ar kažkas tokio buvo. :)

  mane, pamenu, labai sužavėjo, kad galima buvo vietoj regitroj nusifotkint ir ta kasininkė dar patarė, kurią iš trijų nuotraukų geriau užsidėt ant teisių :)

 •   Flaveris // 2008-04-23 @ 15:52

  Congratulations! :)

 •   u- // 2008-04-23 @ 20:06

  Na aš irgi iš trečio k. išlaikiau.
  Svarbiausia - nesinervinti. Kai labai jaudinies, tai ir pridarai nesamonių. Aš kai pagalvoju, kokias žoplas klaidas padariau pirmus kartus laikydamas, tai net gėda. Vis per nervus. ;]

  Instruktoriai pakliūna įvairūs. Pvz. pirmą kart pakliuvo toks beveik žmogus robotas. Jokių emocijų, tik suk ten, suk ten, o pabaigoj iš protokolą viską perskaito ir psio. Kitą kart pakliuvo toks įdomus. Su tuo pašnekėt galima. Kai susimoviau, jis man 10min. sąžiningai išaiškino, ką aš dar nelabai gerai dariau, kaip reiktų tikslaii atlikt pratimus ir t.t. Respect jam, sužinojau dagiau nei iš savo instruktoriaus per 2 pamokas ;]
  Kai aš laikiau, nei vienas neišlipinėjo.
  Dėl veidordėlių - matyt tinkamai nesusireguliavai. Aš visus kartus sustojęs po kokią minutę derinaus tuos vaidrodėlius taip, kaip man patinka. Vieną kart netgi prieš aikštelę suderinau vienaip, o išvažiuodamas į miestą perderinau kitaip (kad daugiau galą, o ne linijas matyčiau).
  Kai išlaikiau, nuėjau, daviau kokius reik duomenis, nusifotkinau toj būdelėj ir psio. Davė numerį, sakė galėsiu paskambint po poros dienų ir pasiteirauti ar jau padarytos.

 •   eziukassukedais // 2008-04-23 @ 20:16

  u,
  jo, nervai negerai :) per juos antrąkart po 8 gesimų net iš aikštelės nebeišvažiavau. nors šiaip labiau kaltinu keistai veikiančią astrutės sankabą. o ir veidrodėliai ten tikrai kreivi - žinau, kaip juos nusireguliuot reikia, su golfuku tobulai nusistačiau ir dar besisukiodamas taisiaus.

  jo, man pirmieji du irgi daug aiškino ir komentavo po važiavimo. gali būti, kad tas pats robotas, jei senokas toks. nes net "instruktažą" susakė žodis žodin kaip taisyklėse surašyta.
  beje, net juokinga buvo, kai po plytos pravažiavimo instruktorius tiesiog moralą atskaitė, kaip aš čia tokias nesąmones darau. nzn, gal norėjo kad patepčiau, nes labai jau įtartinai jis ilgai nelipo apsikeisti vietomis ir vis aiškino, kad taip daryti negalima :D

 •   Anonimas // 2008-04-23 @ 20:41

  Lunas,
  Tai neteisingai darai. Labai retai vazinedamas, tai kad ir 10 metu taip darysi, vistiek geru vairuotoju netapsi. Tie 2 metai reto islindimo i gatves prilygsta pirmam menesiui kasdieninio (nebutinai intensyvaus) vazinejimo. Ne laikas kai skaiciuojasi stazas, o prasukti kilometrai kelia tavo kaip vairuotojo "kokybe" :)

  O siaip tai dabartine estakada regitroj kazkokia susitraukus. Kadangi daznai tekdavo vaziuot pro keliu policija, tai prie jos budavo gera estaka. Cia tokia estakada vaziuojant neimanoma susilygint su realiom situacijom kai tenka i statesnius kalniukus pakilt :)

 •   scania // 2008-04-23 @ 20:51

  Iš trečio, tai iš trečio :) Kur kas baisiau, kai seniau kartais duodavo teises visai už dyka, na pavažiuoti tuščia gatve kokį šimtą metrų. Įsivaizduojat, kokių vairuotojų tada prikepdavo?! :)

 •   Marija // 2008-04-23 @ 23:20

  Man irgi su Ppel astra nesisekė. Gal tik sutapimas, bet kai trečią kartą davė Polo, paėmiau ir išlaikiau :) Įtakos turi ir tai, su kokia mašina važinėjai besimokydamas. O šiaip jo, dar iki dabar prisimenu tas nervų kupinas dienas iki kol viskas pasisekė. Tiesą pasakius, labai užjaučiu tuos, kurie dar tik eis laikytis teisių ;D
  Nors, aišku, priklauso nuo žmogaus. Pvz. draugė jau seniausiai išlaikius mokyklinį praktikos egzą, važinėja be problemų tiek gatvėse, tiek aikštelėj, o su teorija buvo daug bėdų.

 •   Marija // 2008-04-23 @ 23:34

  Opel* :}

 •   skrajunas // 2008-04-24 @ 00:07

  Man asmeniškai nepatiko Regitros mašiniukai. Na, pykit nepykit, bet tokie silpni ten varikliukai, kad nors nusišauk. Penkis kartus užgesau per pirmas minutes. Nesiginčysiu, gal čia ir mano prasti vairavimo įgūdžiai, bet ne man vienam taip. O važinėjantis gatvėmis, su sava mašina, tai visiškai jokių problemų :)

  Beje, sveikinu! ;) Man pasisekė iš antro karto išlaikyti…

 •   nn // 2008-04-24 @ 01:27

  Neišlaikantiems regitra puslapyje labai geras lenteles turi – su procentais kiek kuriame centre yra išlaikančių :)
  kitą kartą tad verta važiuoti, kur atlaidžiau žiūri ;)

  Beje, kaip išlaikęs gal gali priminti, ką reiškia tas lengvojo automobilio ženklas mėlyname fone greitkelyje? ;|

 •   eNyu // 2008-04-24 @ 10:05

  Nustebau, kad ežiukas laikosi teises.:) Bet sveikinu.:)

  nn, tas ženklas vadinasi "Greitkelis". Jis žymi motorinių transporto priemonių eismui skirtą kelią su skiriamąja juosta, į kurį galima įvažiuoti tik skirtingo lygio ar reguliuojamose sankryžose ir jame leistinas greitis nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d. - 110 km/h, nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 1 d. - ne didesnis kaip 100 km/h.

 •   Juliakas // 2008-04-24 @ 16:13

  Sveikinu :) Skubėjai išlaikyti iki popierinių teisių? Ežiuk, važiuok kuo dažniau. Neįprasi - neišmoksi.

 •   vycka // 2008-04-25 @ 19:25

  Sveikinu,
  As islaikiau is antro karto(Siauliai,2007.09)
  Vazinek ir butinai vazinek - su laiku ateina pasitikejimas…(deja teko keliskart nusvilt(parkuote),bet apsiejau be policijos)
  Laimingai…

 •   GG // 2008-04-26 @ 13:26

  Sveikinimai :)
  Aš prieš metus išlaikiau, tai man teises per savaitę padarė. Po to labai gerai, kad vasara buvo - Vilniuj praktikuotis geriausias metas. Svarbu pertraukos nedaryt ir varysi kaip ežiukas nuo kalno ;) beje, koks mašiniukas bus?

 •   eziukassukedais // 2008-04-26 @ 13:31

  GG, artimiausiu metu mašiniuko tikrai nebus - nėra poreikio. Norėjosi tiesiog turėti galimybę pavairuoti, jei yra reikalas :)
  Šiaip su tėvo VW Jetta išriedėsiu kartais.

  Redagavo eziukassukedais 2008-04-26 13:32

 •   MergaiĨiukÄ— // 2008-05-14 @ 16:23

  O va aÅ

 •   Maxas // 2008-07-04 @ 14:54

  na siaip jei gerai vaziuoji tai ir is pirmo karto galima islaikyti
  as va is pirmo islaikiau ir lb dziaugiaus.beje sveikinu ir tave
  beje tu astru nebijokit,va su astra vaziavau ir gerai buvo :D

 •   Anonimas // 2008-07-07 @ 16:43

  eisiu laikytis labai bijau nezinau kunkos dreba ka daryti

 •   Arturas // 2008-07-08 @ 17:52

  stai ir as jau islaikiau egzamineli vairavimo,ir is pirmo karto,noriu pabrezti,kad pakliuvo saunus instruktorius(grieztas,bet suprantantis zmogiskus jaudulio faktorius ir teisingas)beje vairavau pasunkintomis oro salygomis per lietu,tad teko paprakaituoti ir moralo isklausyti bet zinau uz ka,tai ka pasake visam gyvenimui prisiminsiu.
  dekoju siam instruktoriui is visos sirdies

 •   Darius // 2008-07-14 @ 18:15

  Noreciau paklausti kiek galioja islaikyta regitroje teorija.? ta prasme jei as pries 3 metus issilaikiau ja ar ar galesiu iskart praktini egzamina laikyti ar jau teks perlaikyti ir teorija del senaties.? Dekui uz atsakymus

 •   Anonimas // 2008-07-15 @ 17:44

  islaikytas teorijos egzaminas galioja neribota laika. cia net regitros puslapyje parasyta. as norejau paklausti ar butina fotkintis ju budelej jei turiu fotkes pagal nauja pavyzdi ten atsinesciau,tai ar butina fotkintis ar galiu tas duoti??

 •   mergyna // 2008-07-16 @ 18:19

  sveiki,islaikiau ir as is trecio karto. Bet labai drebejau kaip drebule.nemalonu is vis tie egzai galvojau vsio niekada neislaikysiu atrodo prie visko kabinasi.vienam instruktoriui tas netinka kt kitas.vienu zodziu.is manes tai nuotrauku neeme sake reikia cia vietoj nusifotkint. Sekmes visiems islaikiusiems kelyje.bukim atidus ir ramus:-)

 •   Bandysiu i 4 karto... // 2008-07-19 @ 13:59

  Jums puiku kad jau teises turit as tai jau 3 kartus laikau ir nk jau nervina tai :D krc uzsiziopsau eikstelej….. nu gal ketvirtas kartas nemeluos :D

 •   ...... // 2008-07-22 @ 18:16

  sveikinu!!!Manes laukia tas pats…

 •   pimper_men // 2008-07-28 @ 21:29

  sveikinu visus islaikiusius vairavimo egzamina :) istikruju geras dalykas tos teises,galima prie pupyciu nulekt ir seip su hebra pasivazinet.kadangi as tik ruosiuos laikyt teises tai noreciau patarimu is tu kurie jau issilaike.jai ka man y skaipa parasykit buciau tikrai dekingas.
  skaipas: pimper_men

 •   Aleksas // 2008-07-30 @ 16:07

  Sveiki, na ka ir as siand Islaikiau :) laikiau pirma ir paskutini karta ;D buvo tirai daug jaudulio dar papuole labai rimtas ir pikts dede egzaminatoriu :) Na bet aikstele tobulai ir greitai atlikis isvaziavau i miesta ten 1 klaidele padariau :) Gal gan rimta sukau is kairiosios juostos i desine nors taip negalima ,o sukau del to kad prie buvo kliutis ir negalejau uzsiimt desiniosios o toliau prasidejo istisine Linija, tai va kazkas man buvo ikales kad kirtes istisine Neislaikai egzo :) tai ir sukau is kaires :D bet aciu dievui viskas gerai baiges :) GG regitra
  Dar sake kad po nauju metu kad neislaiko is 3 karto keliauja atgal pernauja Mokykloi laikyt :) ir mokytis :)

 •   just_love87 // 2008-08-05 @ 23:10

  hey! Teksto autoriau!!! ;) Kaip suprast nepastebejai plytos? Tai argi gali buti sudarytas toks marsrutas, kur kelio zenklai draudzia eisma?!

 •   Kamile // 2008-08-28 @ 09:58

  To Aleksas,
  ta nauja tvarka, kad tris kartus neislaikes keliauja atgal i vairavimo mokykla, isigaliojo nuo rugpjucio 11,o ne nuo nauju metu. Taigi jau dabar egzaminus laikantys turi jaudintis, kaip i tuos 3 kartus itilpti.:D Na ka gi, teks daugiau papildomu pravaziavimu pirkti arba su giminem praktikuotis, o ne begt aklai i Regitra. Eisim laikyt tik kai busim uztikrinti.:)

 •   Neringa // 2008-09-04 @ 18:38

  Sveiki, vakar agavau teises!!
  Na ta diena kai laikiau vairavima nebuvo geras oras , o jau koks instruktorius blogas, susirakes ir siaip labai ne mielas;DD bet nekreipiau as i ta dieduka demesio ir sau vaziavau, pavyko is pormo karto;DD*
  bet nieko, visiems kurie laikys egza, linkiu nesijaudint, kaip bus taip;}}
  Ir be to niekam nelinkiu gaut opel astros;D jau koks grabas, didele kazkokia gesta , nesimato normaliai liniju;}}
  o del to naujo zenklo klevo lapas tai paskutine nsmn;DD
  kas per ;D ir be to jau policija baudzia uz jo neturejima , bet prekyboje jo taip pat nera;DD
  zdz;D

 •   Anonimas // 2008-09-09 @ 23:54

  o wa as ryt warysiu egzo teorijos laikyt, dekui uz transporto nurodyma, bet vis tiek manau, kad teks taksi kviestis, juk kaip blondine, tai dar galiu ir pasiklysti:D

 •   Anonimas // 2008-09-22 @ 22:54

  o as varau rit,laikiau jau du kartus,nepaviko,nzn ka daryt:( labai kinkos dreba ir ne tik:((( patarkit ka nors

 •   Castoutdemons // 2008-09-25 @ 15:24

  There is a good story. I hope that it shall be helpful. Thanks

 •   Anonimas // 2008-09-27 @ 22:18

  tai reik isgert kokiu valeradix zoliu tableciu, tai truputi gal paramins, ne taip drebes rankos ir kojos:) man tai vairavimas bus 10.01, tai jau laukiu nesulaukiu:D

 •   Zemyna // 2008-10-08 @ 09:54

  Noreciau paklausti, ar tiesa, kad regitroj per parkavima matuoja atstumus ?

 •   Anonimas // 2008-10-11 @ 16:16

  pasisakykit kas neislaike 3 kartus ir kam teko pakartotinai lankyti kursus. as labai jaudinuos, nes jau 2 kartus neislaikiau praktikos ir liko tik vienas.. teorija islaikiau is pirmo, nu o praktika kaip prakeikimas koks, vis nesiseka ir vis susimaunu. pati su sese vazineju po vilniu laisvai be jokiu parkiu, o ten kazkokia velniava.

 •   agnec // 2008-10-12 @ 22:37

  man instruktorius sake, jog ten yra vienas toks egzaminuotojas, kuris islipa ir matuoja, kiek centimetru palikai nuo krasto ar nuo kuoliuko, taciau, aciu Dievui, man jis nepateko…

 •   sujiP <----- // 2008-10-18 @ 16:19

  Congratz su išlaikymu, kad ir seniai tai buvo, bet visgi… Aš pats šiandien laikiau, Vilniaus Regitroje. Davė oplel'į, bent jau man tai labai patiko su juo važiuot, tokia didelė ir paklusni, tik spaust reikėjo, nes silpna buvo, ne taip kaip landus ir dūstantis V Golf'as. Aikštelė be problemų praėjo, tik ant estakados roviau prakasais, bet laiku sustojau ir neužgesau, nesusimėčiau, tik buku žvilgsniu pažiūrėjau ir pasakiau "Oi…". Gavau: (eilės tvarka) greitėjimas, estakada, apsisukimas ribotame plote, parkavimas šonu, "T" forma. Mieste labai greitai praėjo, gal kad nestabdydamas ir max speed leidžiamu važiavau. Nebuvo jokių nesusipratimų, "Plytas" prie degalinės iš tolo aplenkiau :) Teoriją iš pirmo ir praktiką iš pirmo, kaip ir žadėjau instruktoriui, kad nepavesiu, nors netikėjo ir dievagojosi kad neišvažiuosiu net iš aikštelės ribų. Šiaip ar taip, teliko atsiimti "popierinių kalnų" piloto pažymėjimą iiiiir…. nežinau, mašina netraukia, iš neturėjimo ką veikti užsirašiau į teises, tai dabar tiesiog jos kaip draudimas, jei paskui bus kas nors, ką iš viso sunkiai seksis pavadinti vairavimo egzaminu. Baigėsi vargai, baigėsi vergovė nerimui ir galvos kvaršinimas "ar nereikės perlaikyti?" Atvirai pasakius, dviratis labiau prie širdies nei mašina, (gal kad moto patinka? :)) taigi, juo ir pasinaudosiu kol jau reikės ko nors rimčiau. Nesierzinkit, žinau, sunku padaryti, lengva psakyti, bet jei iš to kas gero išeitų… Šaltais nervais ateikit ir išeikit, tada teišgirsit kaip sakoma "Sėkmingo važinėjimo". Pats nežinojau kur lendu, kai užsirašinėjau į kursus, bet džiaugiuosi iš ten grįžęs gyvas ir sveikas ir dar su pirmais išlaikymais. Eikit atsiimti išrašo, kad gavot vairuotojo pažymėjimą, ne pabandyti jį pasiimti. Čia kaip kare, miršta tie, kurie traukiasi. Šaltų nervų ir pasikėjimo savimi visiems dar tik bandysiantiems pakartoti mūsų (išlaikiusiųjų) nueitus "kryžiuko" kelius. Tai tėra mašina, tu ją valdai, ji klauso tavęs, pažiūrėkit kiek žmonių tai suprato ir puikiausiai su tuo gyvena, nebijokit to geležies gabalo, nebent jis neturi stabdžių, o pas jus rankoj 0,7l viskio butelis :), bet taip būna tik per Nascar'ą. Ir taip, neskaldykit bairių su egzaminuotojais ir apie juos, nes dar ne taip supras.

  Cya ^_^

 •   Edga // 2008-10-23 @ 19:16

  Tai vat, pagaliau išsilaikiau mokyklinius egzaminus, bet dar vairavimo pamokoje buvau tik 3 kartą, po 1,30h Bet vistiek kiek keblu įvažiuoti statmenai galu į garažą, Padariau galbūt iš kokio 3-4 karto, kaip manot galbūt tiesiog dar mažai laiko buvo priprast ir išmokt?

 •   Anonime // 2008-11-03 @ 17:12

  as irgi penktadieni is antro karto islaikiau praktika. Galiu laikyti zadancius nuraminti, kad nera tie egzaminuotojai tokie baisus kaip atrodo, ir kaip zmones kalba-jei atvirai, jie smulkiu klaideliu net nezymi, svarbu kritiniu nedaryt, tada kelias pasizymi kad padarei del vaizdo ir tiek. jie supranta jauduli kiekvieno belaikancio ir tikrai mato ar is nemokejimo tu kalidas darai ar is jaudulio.
  Beje, viena karta neislaikyti verta vien del to, kad jausmas islaikius tai apima kazkoks nesveikai geras :D nu tikrai-toks super super super!

 •   Anonimas // 2008-11-09 @ 09:49

  As vakar laikiau praktika ir nepasiseke gatveje, aiksteleje viskas praejo gerai, gal kas zinot ar antra karta laikant reikes vel kartot aiksteleje ar bus galima iskart riedet i gatve?

 •   Anonimas // 2008-11-09 @ 16:46

  vel kartosi aiksteleje bet uz aikstele atrodo nereikes moketi

 •   Anonimas // 2008-11-09 @ 16:48

  norejau paklaust kodel man neatidaro regitros puslapio ten kur registravimas egzaminams

 •   eziukassukedais // 2008-11-09 @ 16:48

  kartoti aikštelę reikia - paraktikos egzas yra vientisas. tik tiek, kad jei susimovei aikštelėje ir į miestą neišvažiavai, tai antrą kartą už miesto dalį nebemokėsi - juk neišnaudojai tai egzo daliai skirto benzino ;)

 •   Anonimas // 2008-11-09 @ 16:49

  ee jums atidaro sita puslapi https://212.59.5.66/INTERV/Index.php

 •   agnec // 2008-11-10 @ 23:17

  Reikės moketi visą sumą, kokią mokejote ir pirmą kartą. Jei susimovete aikštelėje, tuomet kitą kartą reikes mokėti 69.50Lt ir vėl pradėti praktikos egzaminą nuo aikštelės.
  Papasakosiu jums apie savo bandymus, gal pravers. Teoriją išlaikiau iš pirmo karto: tereikia gerai suprasti visas taisykles, ypatingai, kokiame kelyje kokiu greičiu galima važiuoti, ką reiškia kokios juostos. Man pakliuvo vienas klausimas apie amortizatorius, tai ten viena klaidą ir padariau teorijos egzamino metu, kadangi reikėjo pažymėti abu atsakymus, tačiau pažymėjau tik vieną:)

  Na o va praktikos dalis tai buvo įdomesnė. Pirmą kartą (trečiadienį) laikant pakliuvo toks stambus egzaminuotojas, gavau Opel Astra, o vairavimo mokykloje mokiausi su Golfu. Na ir pirmas kartas buvo siaubingas - keliai drebėjo - juk pirmą kartą tokie pojūčiai :D pagreitėjimą padariau, na ir vėliau apsipazorinau, užgesau ant estakados keletą kartų ir viskas. Tas dėdulė pasakė: "Mergyte, egzaminas baigtas." Truputį nusivyliau, nes aikštelėje niekuomet nebuvau užgesusi ant estakados, na bet , matyt, nervai padarė savo. Rankų nenuleidau, ir kitą trečiadienį vėl ryžtingai permyniau "Regitros" slenkstį. Vyliausi, kad šis kartas tikrai bus sėkmingas- juk dar su savo instruktoriumi pasitobulinau - tikrai pasitikėjau savimi. Antrąkart pakliuvo vidutinio amžiaus egzaminuotojas ir gavau golfą. Pagreitėjimo šį kartą nereikėjo daryt. Ant estakados užvažiavau sėkmingai, pasisukau ribotam plote, teko parkavimas šonu ir galiausiai T forma, kuri man pakišo koją:D įvažiavau sėkmingai, tačiau išvažiuojant užvažiavau ant juostos puse padangos. Vėl dėdulė sustabdė mašiną ir išgirdau tą pačią giesmelę: " "Mergyte, egzaminas baigtas." Po antro karto labai bijojau, tačiau po švenčių, ketvirtadienį 10:30 nutariau vėl laikyti egzaminą, šįkart paskutinį. Kaip tyčia, atsikėliau 9.30. Nepasidažius, nepasišukavus išsikviečiau taxi, nuvežė mane "regitron", palinkėjo sėkmės…Tik susimokėjau, užlipau į antrą aukštą, moterėlės aptarnavo mane, tik atsisėdau ant sofkutės ir išgirdau savo pavardę. Šįkart pasitaikė vidutinio amžiaus vyras, pasisveikino, liepė pasirašyt, telefono nr užrašyti, atidarė duris ir liepė eiti į priekį. Išėjom laukan, žiūriu, visi Golfai, tik viena astra. Vyliausi, kad paklius golfas, tad visa nušvitau, kai sumirksėjo golfuko lemputės. Na tai vėl nuvežė į aikštelę, parodė, apsikeitėm vietom, sako: na važiuok prie pagreitėjimo. Tačiau, kadangi čia jau paskutinis kartas, tai galvoju, reik paprašyt prasivažiuot. Paprašiau - leido, tik liepė pasukt į dešinę, išvažiavus iš aikštelės, ir ten pravažiuot:D na, pasisukiojau ir nuvariau prie pagreitėjimo, po to estakada, ribotas plotas, įstrižas įvažiavimas ir T forma. Įvažiavau į T formą ir galvoju, jei lėtai važiuosiu, tai galiu vėl užvažiuot ant linijos, tad įsismaginau, ir jau sėkmės reikalas, kaip aš ten pasuksiu. Tik išsukau ir dėdulė sako: sustok. Aš jau galvojau, nu vikas, trečias kartas nesėkmingas, vėl reiks grįžt vairavimo mokyklon. Sustojau, jis sako: "nusireguliuok veidrodėlius, važiuosim miestan. Kokia aš laiminga buvau tada. Na ir liepė sukt į dešinę o po to pasukt į keliuką po kaire. privažiavom gariūnus ir jis sako: "suksime į kairę". Greit persirikiavau per 3 juostas ir apsisukau, po to liepė važiuot pro maximą bazę ir pasakė: dabar važiuok visąlaik pagrindiniu keliu. Na išvažiavome lygtai ant Kauno plento ir galiausiai užvažiavome keliu jau pakeliui į "Regitrą". Pažiūriu į laikrodį, kuris rodė 10.45. o aš egzaminą pradėjau 10.25. Galvojau, kad dar nelieps sukt i regitra, tačiau, likus kokiu 20m iki regitros, dedule pasake; "i desine". Pasukau, sustojau, pastačiau laisvą pavarą, užtraukiau rankinį, atsisukau į jį, o jis sako: " nu puiku". Aš sakau: "išlaikiau?". Tas sako: taip. Aš visa išsišiepiau, vos neapsiverkiau iš laimės. Atidariau duris, o jis pasilenkė, išjungė variklį, pasukęs raktelį, bet man buvo ne tas galvoj, tik nusišypsojo, sako, tai paklausyk, kur dabar reik eit. Na tai nuėjau į kasą, susimokėjau 50Lt už pažymėjimo padarymą ir nuėjau fotkintis, nu tai tokia apsimiegojus gavausi pirmose trijose, bet po to liepe, kad dar karta eičiau persidayti, nu tai po to jau normalesnes buvo:D ketvirtadienį laikiau, o penktadienį jau laikiau vairuotojo pažymėjimą savo rankose:)

  Va tokia ta mano istorija. Visiems laikantiems noriu palinkėti sėkmės ir nepergvenkite, nesž, žinokite, trečią katrą pagalvojau, kad su savo instruktoriumi wažiuoju, dar keleta žodžių persimetėme, tai labai iš tiesų palengvino mano egzaminą ir sumažino įtampą.:)

 •   agnec // 2008-11-10 @ 23:22

  anonime, ten įeik į tą svetainę, kad galėtum prisiregistruoti egzui ir po to pamyk, kur yra parašyta: Continue to this website (not recommended). Na ir ten paspaudęs, toliau jau žinosi, kur tau reik: ar prie teorijos grafikų ar prie praktikos:D

 •   Anonimas // 2008-12-08 @ 17:40

  as noreciau jusu paklausti,neseniai islaikiau teorijos testa , bet pries laikydamas ji turejau nueiti i laukimo sale(regitroje)_ veliau pateikiau sveikatos pazyma medicinos ,,,…..
  ir man ten pasake jog kazkas su duomenimis ,duomenu bazeja kazko kios informacijos nepakanka (rodos iregistravimo datos ar dar kazko .vopsim noriu jus paklausti ar jums buvo tai nutyke ir ka toliau dareta,(ar galima butu kaip nors patikrinti is anksto )

  ps sake jog jei tu duomenu nesutvarkysiu sake jog negalesiu laikyti praktikos

 •   Anonimas // 2008-12-29 @ 21:43

  gal kas zinot kiek kainuoja pakartotiniai kursai, nes as jau du kart neislaikiau praktikos ir dabar baisoka eit, tai viliuos kad bent kaina nebus tokia zveriska, jei vel tektu eiti i vairavimo mokykla. P.S. ar reik teorija laikyt is naujo.

 •   Remis // 2008-12-30 @ 14:11

  jo,mane taip pat tas domina,kaip ten su tais pakartotinais kursais ? kadangi pats laykisu trecia karta praktikos egzamina uz poros dienu,todel butu malonu isgirsti ,kaip ten is tikruju yra :)

 •   Anonimas // 2009-01-03 @ 15:49

  nu tai kam tau tos teises jei bijei vaziuot.neismoksi nevazinedamas .reik taip.islaikei imi pigia masina(jei sukalsi gaila nebus)ir mokais.po metu turesi normalius igudzius kazkur.tad nebuk bailys ir vairuok jei jau stojei i vairuotoju gretas

 •   Anonimas // 2009-01-03 @ 15:53

  nu tai kaip jus ten mokotes kad tiek kartu islaikyt nesugebat.nesuprantu kaip mikyklas isleidzia i regitra tokius vairuotojus.greit licenzijas tokiom atimt gali

 •   Anonimas // 2009-01-07 @ 21:12

  Ar man reikės perlaikyti teorija jaigu viaravimo neišlaikiau iš 3 karto?

 •   malvina25 // 2009-01-14 @ 21:04

  man labai patiko " eziuko su kedais "komentarasir "agnec,nes viskas idelaliai aprasyta.Sian islaikau trecias kartas buvo ,bet pavyko.pirma kart-bjaurus isndtuktorius buvo nei pasisveikino nei ka kaip mumija sedejo ir tiek,sukirto moraliskai pradejus sonini parakvima jo nepabaigiau,pradejo klausinet manevras baiktas ir as susinervinau..anta kart golf5 isntrutorius geras pagyvenes zilas blogai atsistojau mieste ir viskas..trecia kart visur gerai.
  galiu pamest keleta patarimu:opel astra nepatiko ir man as kaip ir(eziukassu kedasi)nieko nem per veidrodelius ir tas atbolinis sudinai kazkaip ,nors su ja sian ir islaikiau egza bet ji nelabai.tagi jeigu nezinot regitros marsrutu nera ko eit i egazina ,nes nepavyks,anta -nepatartina vairavimo laikyt sest-nes visi eina per azystamus ,jum lieka maziau sansu islakyti,gerai laikyt pentkadieni po piet ir visas kitas dienas tik ne paciam ryte,geriau apie pietus.ten zmoniski instruktoriai yra tik keturi ar penki,taigi,geriau nusiteikit ,kad mumija salia sedes.LInkiu visiem didziausios sekmes,nes jaudlio vis tiek nepavyksta nugalet

 •   edrik // 2009-01-18 @ 14:09

  ar tikrai kad nuo 2009 metu vel galima perlaikineti kiek noriu?

 •   Anonimas // 2009-01-21 @ 18:25

  Kas patartumet kaip atkalti viska ir islaikyti mokyklinius?

 •   Vaidux // 2009-01-22 @ 12:22

  Blyn.. siandien susinervaves.. Bandziau laikyti, ir nepavyko.. (2 kartas buvo).
  Variau su Opel Astra.. O toks instuktorius.. tai krc pamirst geriau ji.
  Pirmaji karta viskas ciki buvo, tik mieste susikirtau, kad ne ten sustojau..
  O vat siandien, tai net nepavyko isvaziuoti is aiksteles.. Tokia ilga masina, o mokinausi su golf.. Didelis pravalas..
  Net jis neispejo, kad galima pasitaisyti, nieko beveik neinformavo tik kaip veidrodukus reguliuot..
  Sudiorgintas likau.. tai peticija parasiau, kad duotu laikyti su savo pasirinkta marke arba vienodu automobiliu kaip mokykloje.
  Aisq jeigu approwins (pripazins tinkama), tai internete gales visi pasirasineti..

  O del 3 kart nzn ka ir bedaryt.. turbut lauksiu pavasario.. Pasimokinsiu normaliai vaziuoti. (Nors jau ir viska moku, klaidu nera [butent su glof], bet visgi..)
  Tai tiek :( Sekmes kitiem..

  O I edrik klausyma.. Tai neislaikius 3 kart iseiles teorijos ar praktinio vairavimo teks sugryzti i vairavimo mokykla.. ir mokintis is naujo…
  O as tau ir sau to visiskai nelinkiu..

 •   Vaidux // 2009-01-22 @ 12:26

  Anonimas: pasimokink http://www.ketbilietai.lt
  Labai viskas aiskiai aprasyta bei paaiskinta.
  Pats kai mokinausi, tai dar buvau spejas uzsiregistruoti ir gavau net 30 kreditu.. Uz kuriuos galejau spresti testus.
  Jeigu islaikysi beveik visus testus bent po 90%, tai didele tikimybe, kad islaikysi ir Regitroje.
  Tuo labiau.. Regitroje kazkokie paprastesni klausimai.. (zinoma priklauso kaip mokinaisi).
  Sekmes

 •   GGG // 2009-02-03 @ 15:34

  O kartu galima laikyt po pakartotinių kursų? 3 ar kiek nori?

 •   Natka // 2009-02-06 @ 19:23

  Kas zino, jei neišlaikai trečio karto praktini egza ar reikes po pakartotinių kursų laikyti ir teorijos?
  Irgi neišlaikiau šnd antra karta, tai bijau labai…:(

 •   Linas // 2009-02-07 @ 16:28

  Na as siandien irgi laikiau (1 karta) ir nepasiseke, pagreitejime sustojau per toli nuo linijos (buvo 1,9m nuo linijos) ir viskas, sako kritine klaida :(

 •   Anonimė // 2009-02-09 @ 17:44

  Labutis visiems… na as dar tik laikysiuosiu teises, siuo metu mokausi namuose, sprendziu testus ir pan. Norejau paklausti ar kas jau turite teises kurie viska mokesi namuose savarankiskai?:)

 •   Anonimas // 2009-03-03 @ 11:03

  nu vat taip gavos kad ateme teises.neturejau ju 1.5 metu.dabar tenka perlaikyt.teorija islaikiau iskart.o vairavimo jau 3 kart neislaikiau.vazinejau ir su instruktorium irjis pareiske kad galiu laikyt ir tt.nesuprtantu kaip kelis metus vairaves negaliu islaikyt egzaminu?nesigiriu pats bet visi pazystami zino ,kad neblogai vairuoju.o visokiom blondinem kurios sypsos pasiseka islaiko is kokio 2 kart.o paskui kelia pavoju kelyje.regitra -gerbkit senus vairuotojus .

 •   egluZH // 2009-03-12 @ 13:12

  Na va sveiki visi,atejau tiesa pasakius pasiguost nes ziauru man su tais egzaminais… Siandien trecias kartas praktinio egzo,ir to neislaikiau… imu galvot kad tikriausiai vapse nelemta vairuot… darau tokias zioplas klaidas… 1 karta nepasirinkau saugaus atstumo lengdama stovincia masina ,iki jos 20 cm buvo,o juk turi buti puse metro. Antra karta vazevau vienpusio eismo gatve ir zenklas buvo nusisukes kada prasidejo dvipusis,tad ivaraiua i kita eismo juosta…. na ir siandien ant bordiuro uzlekiau sukdama…. Vaziuojam link regitros… jis kalba o man akyse asaros,negaliu sakyt 2 ir 3 instruktorius tikrai neblogi buvo,bet del tokio dalyko kaip ant bordiuro uzvazeminas na nzn galejo ir praleist juk mate kad trecias kartas… sake kad labai graziai vazevau ir aiksteliai ir mieste… tai blem jai jau taip grazioai tai ko neislaikiau.oj nzn… ka vasarele dirbsim ir taupysimes pinigus ant pakartotiniu egzaminu… istikro nesuprantu ko jie tikisi. jie nori kad vaziuotume idealiai… asmeniskai as pati vazevau i kauna gal 4 kartus tu gatviu apziuret… kaip galima kazko idealaus tiketis…. net ir tie kurie gyvena padaro klaidu ir sustoja ir uzgesta ir ne ten nuvaziuoja. turetu siek tiek atlaidziau ziuret. Tai ka laukia ilgas savigrauzos vakaras…Be to skaiciau cia kas neislaike is trecio karto nieko labai issamaus nepasake… tai gal galit konkreciau… gryzus i vairavimo mokykla ar puse kainos? ar tik vazevimas??? ir siaip papasakokit viska… buciau labai dekinga ;)

 •   Anonimas // 2009-03-12 @ 21:35

  siandie laikiau pirma karta - susimoviau aikstelej, nelygiai pastaciau i garaza :( O kas del po 3 kartu, tai puse valandu turi pravaziuot su mokytoju (5 pravaziavimai). Man 10 pravaziavimu kainavo 500lt, tai 5 butu 250lt. Pinigai nemazi… ypac kai uz pati egzamina kaskart po 80lt…

 •   egluZH // 2009-03-13 @ 00:02

  tai kiek supratau praktikos egzamino perlaikyti nereikes… o uz pati egzamina tai 107 lt. :) visus kartus suklydau ne aikstelei tai visa kaina turiu moket… blemba tevu gaila… ir nesinori nuvilti dar syk… na as tai tikrai i kauna vazevau max 5 kartu po dvi valandas.. bet galima sakyt kad kaune paciam buvau tai tik 5 val. nes vis del to vaziuoti nuo jonavos iki kauno pirmyn ir atgal jau valanda su trupuciu.Aj zodziu istikro nesinori nei kazko kaltint nei ka pati ziopliuke,tik tirkiausiai geriau jausciaus jai koki didesni nuostoli padaryciau,blemba 321 lt sumoketa,bent jau padanga susprogdint galejau :D

 •   Anonimas // 2009-03-13 @ 07:55

  sveiki, pati varysiu laikyt praktinio vairav. kinkos dreba,turejau net 20 papildomu pamokų,visvien jaučiuosi nekaip.

 •   Albinas // 2009-04-08 @ 20:09

  Pavydziu tiems kurie jau turi Teises. Faina tiems kurie jau senai islaike jas.
  Gera tiems zmonems kurie laike kiek norejo kartu vaziavima egzamina. O dabar atejo tokie laikai, jei neislaikai Regitros valstybinio ar vaziavimo is 3 karto tai gristi i mokykla. Kaip greitai keiciasi istatymai.

 •   Siaulietis // 2009-04-16 @ 16:54

  Zodziu 2 karta neislaikiau. Abu kartai pagreitejime. Pirma karta per linija pralekiau antra 1.5m nuo linijos. Nors visa aikstele 10balu vaziuoju… Pagreitejimo nepavyksta.. ;///

 •   Anonimas // 2009-04-21 @ 22:31

  Po papildomu kursu galima kiek nori laikyt, ko čia pergyvenat?

 •   Anonimas // 2009-04-22 @ 17:34

  Tai gi nebereikia jokiu papildomu kursu :>

 •   Anonimas // 2009-05-11 @ 23:36

  ntylekite,ginkite savo teises.butinai ten apsilankykite.
  http://www.regitra.lt/Atsisiuntimui/pras_nagr_taisykles.pdf

 •   Anonimas // 2009-05-11 @ 23:41

  PATVIRTINTA
  Valstybės įmonės „Regitra“
  generalinio direktoriaus 2009-03-23
  įsakymu Nr. V-35
  ASMENŲ APTARNAVIMO VALSTYBĖS ĮMONĖJE „REGITRA“,
  JŲ PRAŠYMŲ IR SKUNDŲ NAGRINĖJIMO TAISYKLĖS
  I. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Asmenų aptarnavimo valstybės įmonėje „Regitra“, jų prašymų ir skundų nagrinėjimo taisyklės (toliau vadinama – Taisyklės) reglamentuoja fizinių ir juridinių asmenų (toliau vadinama – asmenys) prašymų bei skundų nagrinėjimą ir asmenų aptarnavimą valstybės įmonės „Regitra“ (toliau vadinama – Įmonė) direkcijoje ir padaliniuose.
  2. Šių Taisyklių nustatyta tvarka taip pat nagrinėjami asmenų kreipimaisi, kai išdėstoma asmens nuostata tam tikru klausimu, pranešama apie Įmonės veiklos pagerėjimą ar trūkumus ir pateikiami pasiūlymai, kaip juos ištaisyti, informuojama apie Įmonės darbuotojų piktnaudžiavimą ar neteisėtus veiksmus, atkreipiamas dėmesys į tam tikrą padėtį, kitokie asmenų kreipimaisi į Įmonę ir informacijos jiems teikimas.
  3. Šiose Taisyklėse vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatyme vartojamas sąvokas.
  4. Atskirais atvejais, informacijos, susijusios su tiesiogine įmonės veikla (transporto priemonių registravimas, vairuotojų egzaminavimas, vairuotojo pažymėjimų išdavimas, pažymų apie asmens vardu įregistruotas transporto priemones teikimas ir kt.), teikimas gali būti reglamentuotas įmonės generalinio direktoriaus patvirtintomis taisyklėmis, tvarkos aprašais ar kitais teisės aktais.
  Fizinių asmenų apeliacijos dėl teorijos arba praktikos egzamino įvertinimo nagrinėjamos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka.
  5. Nagrinėdami asmenų prašymus ir skundus, Įmonės darbuotojai privalo vadovautis pagarbos žmogaus teisėms, teisingumo, sąžiningumo ir protingumo, taip pat Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatyme įtvirtintais įstatymo viršenybės, objektyvumo, proporcingumo, nepiktnaudžiavimo valdžia, tarnybinio bendradarbiavimo, efektyvumo principais, o teikdami asmenims informaciją – Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatyme nustatytais informacijos išsamumo, tikslumo, teisėtumo ir objektyvumo principais.
  II. PRAŠYMŲ (SKUNDŲ) PATEIKIMAS
  6. Asmenų prašymai gali būti pateikiami žodžiu (telefonu ar tiesiogiai asmeniui atvykus į Įmonės direkciją arba padalinį), raštu (atvykus pačiam asmeniui, atsiuntus paštu ar per pasiuntinį) ir elektroniniu būdu Įmonės direkcijos arba padalinių elektroninio pašto adresais.
  Skundai pateikiami tik raštu arba elektroniniu būdu.
  7. Priimami tik tokie žodiniai prašymai, kuriuos galima išspręsti tuoj pat ir nepažeidžiant asmens, kuris kreipiasi, kitų asmenų ar Įmonės interesų. Prireikus asmeniui sudaroma galimybė išdėstyti prašymą raštu.
  8. Asmens pageidavimu jo priėmimas gali būti derinamas iš anksto telefonu ar kita ryšių priemone. Pasikeitus sutartam priėmimo laikui ar vietai, asmuo turi būti iš anksto įspėtas. 2
  9. Kai asmuo nemoka valstybinės kalbos arba dėl sensorinio ar kalbos sutrikimo negali suprantamai reikšti minčių, jam kreipiantis žodžiu į Įmonę turi dalyvauti asmuo, gebantis išversti prašymą į valstybinę kalbą (vertėjas). Vertėją pakviečia prašymą teikiantis asmuo (arba Įmonė).
  10. Visais bendravimo su asmenimis atvejais būtina elgtis mandagiai, kalbėti ramiai, į asmenį kreiptis tik „Jūs“.
  11. Rašytiniai asmenų prašymai arba skundai turi būti:
  11.1. parašyti valstybine kalba; ši nuostata netaikoma prašymams (skundams), siunčiamiems paštu;
  11.2. parašyti įskaitomai;
  11.3. asmens pasirašyti, nurodytas jo vardas, pavardė, gyvenamoji vieta (jeigu kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, kodas, buveinės adresas (jeigu kreipiasi juridinis asmuo) ir duomenys ryšiui palaikyti.
  12. Kai atstovaujamo asmens vardu į Įmonę kreipiasi asmens atstovas, jis turi nurodyti savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, taip pat atstovaujamo asmens vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (jeigu kreipiamasi fizinio asmens vardu) arba pavadinimą, kodą, buveinės adresą (jeigu kreipiamasi juridinio asmens vardu) ir pridėti atstovavimą patvirtinantį dokumentą. Atstovaujamo asmens vardu pateiktas prašymas (skundas) turi atitikti šiose Taisyklėse nustatytus reikalavimus.
  13. Paštu gauto nevalstybine kalba - bet kuria oficialia Europos Sąjungos, taip pat rusų, baltarusių kalbomis - parašyto prašymo (skundo) visą tekstą į lietuvių kalbą išsiverčia Įmonės direkcija ar padalinys, kuriam pagal kompetenciją priklauso jį nagrinėti. Prie kitomis kalbomis pateikiamų prašymų (skundų) jų pateikėjas turi pridėti ir oficialiai patvirtintą vertimą į lietuvių kalbą.
  14. Elektroniniu būdu gautas prašymas yra nagrinėjamas, jei yra galima:
  14.1. Įmonės turimomis priemonėmis jį perskaityti;
  14.2. identifikuoti prašymą pateikusį asmenį, t.y. elektroniniame laiške turi būti nurodytas pareiškėjo vardas, pavardė, gyvenamoji vieta (jeigu kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, kodas, buveinės adresas (jeigu kreipiasi juridinis asmuo) ir duomenys ryšiui palaikyti.
  III. PRAŠYMŲ (SKUNDŲ) PRIĖMIMAS IR NAGRINĖJIMAS
  15. Rašytiniai prašymai (skundai) pateikti tiesiogiai, atsiųsti paštu ar pateikti per pasiuntinį, taip pat ir elektroninėmis priemonėmis gauti ir atspausdinti prašymai (skundai) turi būti užregistruoti atitinkamame Įmonės direkcijos ar padalinio dokumentų registre.
  16. Gautų dokumentų (prašymų ir skundų) registravimas ir tvarkymas vykdomas VĮ „Regitra“ generalinio direktoriaus patvirtintų Valstybės įmonės „Regitra“ dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių nustatyta tvarka.
  17. Prašymai (skundai), pateikti nesilaikant šių Taisyklių 11.1 arba (ir) 11.2 punkte nustatytų reikalavimų, per 3 darbo dienas nuo prašymo (skundo) gavimo grąžinami asmeniui, taip pat nurodoma grąžinimo priežastis. Įmonėje pasiliekama prašymo (skundo) kopija.
  18. Prašymai (skundai), pateikti nesilaikant šių Taisyklių 11.3 arba (ir) 13 punkte nustatytų reikalavimų, nenagrinėjami, jeigu Įmonės ar padalinio vadovas nenusprendžia kitaip.
  19. Prašymai (skundai), pateikti elektroniniu būdu nesilaikant šių Taisyklių 14.1 punkte nustatytų reikalavimų, nedelsiant grąžinami asmeniui elektroniniu būdu. Kartu nurodoma grąžinimo priežastis.
  20. Prašymai (skundai), pateikti elektroniniu būdu nesilaikant šių Taisyklių 14.2 punkte nustatyto reikalavimo, nenagrinėjami, jeigu Įmonės ar padalinio vadovas nenusprendžia kitaip.
  21. Skundo priėmimo faktas patvirtinamas skundą pateikusiam asmeniui įteikiant arba siunčiant paštu ar elektroniniu paštu (atitinkamai pagal skundo pateikimo būdą ar asmens pageidavimą) Pažymą apie priimtą skundą, kurios forma patvirtinta Įmonės generalinio direktoriaus 2006-12-29 įsakymu Nr.V-147.
  22. Asmenų prašymai ir skundai turi būti išnagrinėti per 20 darbo dienų nuo jų gavimo ir registravimo Įmonėje. 3
  23. Jeigu prašymo (skundo) nagrinėjimas susijęs su komisijos sudarymu, posėdžio sušaukimu ar kitomis organizacinėmis priemonėmis, dėl kurių atsakymo pateikimas asmeniui gali užsitęsti ilgiau kaip 20 darbo dienų nuo prašymo (skundo) gavimo institucijoje, Įmonės arba filialo vadovas per 15 darbo dienų nuo prašymo (skundo) gavimo turi teisę pratęsti šį terminą dar iki 10 darbo dienų. Likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki šių Taisyklių 22 punkte nustatyto termino pabaigos, Įmonė išsiunčia asmeniui pranešimą paštu arba elektroniniu paštu (atitinkamai pagal skundo pateikimo būdą ar asmens pageidavimą), nurodydama prašymo (skundo) nagrinėjimo pratęsimo priežastis.
  24. Nagrinėjami tik tie asmenų prašymai (skundai), kurių nagrinėjimas yra Įmonės kompetencijoje. Jeigu Įmonė neįgaliota spręsti juose išdėstytų klausimų, ji ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prašymo gavimo persiunčia prašymą (skundą) kompetentingai institucijai (pasilikdama prašymo (skundo) kopiją) ir raštu praneša apie tai asmeniui, paaiškindama persiuntimo priežastis.
  25. Prašymai (skundai), kuriuose yra informacijos, susijusios su ypatingais asmens duomenimis (rasine ar etnine kilme, politiniais, religiniais, filosofiniais ar kitais įsitikinimais, sveikata, lytine orientacija, asmens teistumu), persiunčiami nagrinėti kitoms institucijoms tik gavus asmens rašytinį sutikimą. Įmonė per 5 darbo dienas nuo prašymo (skundo) gavimo kreipiasi į asmenį prašydama per nustatytą terminą pateikti šį sutikimą. Kai per Įmonės nustatytą terminą toks sutikimas negaunamas, prašymas (skundas) grąžinamas asmeniui, nurodoma grąžinimo priežastis.
  26. Įmonės padaliniams pateikti skundai arba Įmonės veiklą liečiantys prašymai, jeigu padaliniai nėra įgalioti spręsti prašymuose (skunduose) keliamų klausimų, arba skundžiamasi šio padalinio ar jo vadovo veikla, per 3 darbo dienas persiunčiami prašymą (skundą) galinčiam nagrinėti Įmonės filialui ar direkcijai.
  27. Draudžiama persiųsti skundą nagrinėti Įmonės padaliniui arba perduoti nagrinėti darbuotojui, kurių veiksmai yra skundžiami.
  28. Nagrinėjantis prašymą (skundą) Įmonės darbuotojas pats nusišalina nuo prašymo (skundo) nagrinėjimo arba turi būti nušalintas Įmonės arba padalinio vadovo sprendimu, jeigu atsiranda Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatyme numatytos aplinkybės, t.y.:
  28.1. darbuotojas yra asmens, dėl kurio veiksmų pateiktas skundas, artimasis giminaitis (kaip tai apibrėžta Civiliniame kodekse), svainis ar sugyventinis, įstatymų nustatyta tvarka įregistravęs partnerystę;
  28.2. tarp darbuotojo ir asmens, dėl kurio veiksmų pateiktas skundas, yra pavaldumo santykiai;
  28.3. darbuotojo nešališkumu pagrįstai abejojama dėl kokių nors kitų priežasčių, galinčių sukelti viešųjų ir privačių interesų konfliktą jam nagrinėjant prašymą ar skundą.
  29. Gavęs pavedimą nagrinėti prašymą (skundą) Įmonės darbuotojas, atsiradus minėtoms ar kitoms panašioms aplinkybėms, pats turi pranešti savo vadovui apie galimą viešųjų ir privačių interesų konfliktą ir jo priežastis.
  30. Prašymai (skundai), su kuriais tas pats asmuo kreipiasi į Įmonę tuo pačiu klausimu, nenagrinėjami, jeigu nenurodomos naujos aplinkybės, sudarančios prašymo (skundo) pagrindą, ar nepateikiami papildomi argumentai, leidžiantys abejoti ankstesnio atsakymo pagrįstumu. Kai pakartotinis prašymas (skundas) nenagrinėjamas, Įmonė per 5 darbo dienas nuo pakartotinio prašymo (skundo) gavimo institucijoje praneša asmeniui, kodėl jo prašymas (skundas) nenagrinėjamas.
  31. Skundas nenagrinėjamas, jeigu teismas ar Įmonė jau yra priėmę administracinės procedūros sprendimą tuo pačiu klausimu ir asmuo nepateikia naujų faktinių duomenų, leidžiančių ginčyti sprendimą, taip pat jeigu nuo skunde nurodytų pažeidimų padarymo iki skundo padavimo yra praėję daugiau kaip vieneri metai. Apie sprendimą nenagrinėti skundo pranešama asmeniui ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo skundo gavimo dienos.
  32. Prašymo arba skundo, adresuoto kelioms institucijoms ir priklausančio kelių institucijų kompetencijai, nagrinėjimą ir tyrimą organizuoja pirmoji prašyme (skunde) nurodyta institucija. Kitos nagrinėjime ar tyrime dalyvaujančios institucijos privalo per 10 darbo dienų nuo prašymo 4
  (skundo) gavimo dienos pateikti pagal kompetenciją savo pasiūlymus prašymo (skundo) nagrinėjimą pradėjusiai institucijai.
  IV. ATSAKYMŲ Į PRAŠYMĄ (SKUNDĄ) PARENGIMAS, IŠSIUNTIMAS (ĮTEIKIMAS) ASMENIUI
  33. Į asmenų prašymus ir skundus atsakoma valstybine kalba ir tokiu būdu, kokiu pateiktas prašymas (skundas), jeigu asmuo nepageidauja gauti atsakymą kitu būdu. Prireikus į prašymą (skundą) gali būti atsakoma ne valstybine kalba, kai vadovaudamasi tarptautinės teisės aktais prašymą pateikia užsienio valstybės institucija, kitas užsienio subjektas ar tarptautinė organizacija.
  34. Atsakymai, kuriuose yra privačios informacijos, asmeniui siunčiami tik registruota pašto siunta.
  V. INFORMACIJOS TEIKIMAS TELEFONU
  35. Įmonės darbuotojų, aptarnaujančių asmenis direkcijos ar padalinio specialiai informacijos teikimui skirtais telefonais, uždavinys – suteikti asmens prašomą informaciją, susijusią su jam rūpimo klausimo išnagrinėjimu.
  36. Atsiliepdamas į telefono skambutį, Įmonės darbuotojas turi:
  36.1. pasakyti Įmonės pavadinimą, prisistatyti, pasisveikinti:
  36.1.1. bendru atveju darbuotojas turi pasakyti Įmonės pavadinimą, savo vardą arba (ir) pavardę; taip pat rekomenduojama pasisveikinti;
  36.1.2. specialiai informacijos teikimui skirtu telefonu atsiliepiantis direkcijos ar padalinio darbuotojas turi pasakyti: „Valstybės įmonė Regitra“ arba „Regitra“ ir pasisveikinti;
  36.2. atidžiai išklausyti skambinančiojo, kalbėti mandagiai, ramiu, draugišku balsu, atsakinėti į klausimus trumpai ir aiškiai, kreiptis į skambinantįjį tik „Jūs“, mandagiai atsisveikinti.
  36.3. pasistengti iš karto atsakyti į klausimus, o prireikus laiko išsamiam atsakymui parengti, nurodyti laiką kada atsakymas bus parengtas arba pasiūlyti perduoti atsakymą kita komunikacijos priemone;
  36.4. tais atvejais, kai darbuotojas nėra kompetentingas atsakyti į klausimus, nurodyti į klausimus atsakyti galintį Įmonės darbuotoją ir jo telefono numerį (arba, esant galimybei, sujungti tiesiogiai);
  36.5. jei skambinantysis prašo - prisistatyti jam nurodant savo pareigas ir pavardę.
  VI. ASMENŲ PRAŠYMŲ NAGRINĖJIMO IR APTARNAVIMO KOKYBĖS
  VERTINIMAS
  37. Įmonės vadovas, siekdamas užtikrinti asmenims galimybę anonimiškai pareikšti nuomonę apie prašymų bei skundų nagrinėjimą ir aptarnavimo Įmonėje kokybę, gali inicijuoti anoniminės klientų apklausos organizavimą.
  38. Apklausos duomenys naudojami asmenų prašymų (skundų) nagrinėjimui ir klientų aptarnavimui Įmonėje gerinti.
  39. Asmenų prašymų (skundų) nagrinėjimo ir jų aptarnavimo kokybės vertinimo rezultatai gali būti skelbiami Įmonės interneto svetainėje ir per kitas visuomenės informavimo priemones.
  VII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
  40. Šių taisyklių laikymasis yra privalomas visiems Įmonės darbuotojams.
  41. Taisyklės gali būti keičiamos VĮ „Regitra“ generalinio direktoriaus įsakymu.
  ––––––––––––––––––––

 •   as // 2009-05-19 @ 18:08

  kada iseis istatymas kad egzamina vairavimo galima laikyti kiek nori kartu?:)

 •   Anonimas // 2009-05-22 @ 21:23

  Nepergywenkint jus taip wiskas yra gerai pirma karta abu dalykai nepawyko o is asntro islaikaiu wiska esme yra tame kad reikia mokintis daug ir wargingai po tu mokymosi denu nuwyksti i regitra ir parodai ka tu ismokai wiskas labai paprasta .MANO PATARIMAS JUMS ISGERKIT NORS DWI TABLETES RAMINANCIU IR WISKAS BUS GERAI

 •   Anonimas // 2009-05-26 @ 14:35

  Oj….. Ir as neseniai islaikiau… is 4 karto… lauksiu teisiu :) Ir tikrai nemanau, kad reikia laukti kazkiek laiko ir tik paskui sesti uz vairo… kaip kitaip ismoksi…. As jau vaziuodama marsrutu atgal jau negalejau patiketi, kad tikrai griztu atgal… Galvoju galparvaziavus pasakys, kad egzaminas neislaikytas, bet sako bek nuotraukos darytis ;D Stresas milziniskas.

  Rekomenduoju vairavimo mokykla "Zebras" (Kaune), instruktoriu Lina :) Super. Ramus, saltu nervu, draugiskas ir masina kaip Regitroj :)

 •   lalala // 2009-07-02 @ 07:34

  yes ,laikiau utenoi regitroi pirma karta teises be papildomu valandu ejau pabandyti ir pavyko islaikiau is pirmo karto :))))) dabar teliko pasiimti teises :)

 •   Sane // 2009-07-04 @ 08:10

  sveiki,sendien isilaikiau B kategorijos teises s 1 karto,esu labai patenkintas,egzamino metu svis nesijaudinau :) Atejas i mokyklas absoliuciai vaziuoti nemokejau,per 10 vaziavimu ismokau,pries egzamina pravaziavau 2 papildomus pravazavimus ir sta islaikiau.P.S esu is Siauliu.Sekmes laikantiems!!

 •   jurga // 2009-07-10 @ 18:45

  siauliai tai tau ne vilnius, oi zinokit as vargstu su tais papildomais vairavimais jau kelnias visas baigia numauti nes papuoliau pas toki glusa instrukturiu tai kad niekam nelinkeciau:( nieko nesimokino o ka ismokino tai pasirodo viskas klaidingai kai nuejau pas kita tai tam net akys isoko kai as pakomentavau kaip mane mokino.jau 3 papildomus vairavimus turejau ir sako dar 5 reiks tai net verk norisi…pinigu kišimas i šššššššš… o dar visas kelias prieš regitra laukia :(

 •   ziaurus // 2009-07-21 @ 15:38

  sveiki, tris kartus neislaikiau praktinio vairavimo egzamino Siauliuose. Sumokejau 400lt uz kurso kartojima ir sestadieni bandysiu vel… Noras laikyti jau senai dingo, nusivyliau Regitra. Neislaikiau tik del to, kad siai istaigai reikia neislaikanciuju skaiciaus i kuri as patekau. Buciau zinojes pries laikant, kad viskas priklauso ar eini uz pinigus ar ne, senai tureciau teises ant delno. Ka padarysi, teks laikyti savo jegomis,nes jau labai daug investuota…

 •   J. // 2009-07-23 @ 15:04

  sveiki,
  neislaikiau vakar Vilniuje is antro karto. Mokiausi Golfu, gavau vel Astra. Na keistokoka ta masina, susimoviau aikstele, parkuodamasi statmenai. Nors mokausi vairuoti jau antri metai, pakeiciau keturis instruktorius ir prie masinos vairo jauciuosi puikiai :))), bet nuvaziavus i Regitra atsiranda kazkoks nesveikas jaudulys, kurio nenumalsino net 2 valerijono tabletes :)))
  Mano pastebejimas vienas - egzas - sekmes dalykas. Koks egzaminuotojas paklius, kokia masina, koks oras, etc. Sau ir kitiems, kurie vis dar vargsta su tuo reikalu galiu palinketi tik vieno BUT PASITIKINTIEMS SAVIMI! Mano drauge, tokia kietu nervu mergina, pavare is pirmo karto :)
  Ech, kad greiciau tas kosmaras baigtusi. Dabar - eiles, tai prisiregistravau tik uz menesio :((((
  SEKMES VISIEMS. VISKAS KAZKADA BAIGIASI ;) SUSITIKSIME KELYJE ;)

 •   J. // 2009-07-23 @ 15:06

  To Ziaurus

  as irgi girdejau, kad jiems is virsaus pasakyta, praleisti tik puse laikanciu. As taip pat sukisau ne viena tukstanti per tuos kelis metus, todel dabar jau principo reikalas islaikyti. Nors kazi ar savo principais pakovosi pries sistema…

 •   beee // 2009-07-23 @ 21:28

  as treciadieni laikiau pirma karta ir susimoviau T formos sankryzoje su galiniu ratu palieciau linija :/
  rankos kad drebejo tai dzin bet buvo momentas kai drebejo koja ant sankabos greitejimo juostoje….
  istruktorius ir toks visai dzin paklausinejo apie auto paskiuj liepe isli[ti :DD
  db net noras dingo bijiau …. kazkaip nz
  aisku kaip tycia gvau astra:/ per ju veidrodzius nieko negalima pamatyti :/

 •   ziaurus // 2009-07-26 @ 11:33

  Sveiki dar karta…ketvirta karta neislaikiau praktinio vairavimo egzamino! Gal kas paaiskinsit kaip zmogus,kuris puikiai moka pervaziuoti vadinama “stakada” gali joje uzgesti 5kartus? Neskubejau, viska dariau kaip visada…ir ka? jausmas toks,kad kazkas laiko stabdzio pedala,kai tu bandai vaziuoti…Nesupratau kas mane stabdo,ir kas cia vyksta, tad viska isklojau egzaminuotojui.Kada baigsis tos nesamones?Siauliuose praeita savaite teises nusiprkti kainavo 800lt, dabar jau 1500lt.Pabrango.Jau apie 5 pazystami,kurie nemoka vairuoti turi teises,nes turejo reikiama suma pinigu.Gal kas galit pasakyti,kaip elgtis(kai neturi pinigu) kad jie nenoretu taves ”nusodinti”? Kazkokia velniava…Aplinkui avariju daugeja tik del to,kad teise vairuoti suteikiama pirmoje vietoje turinciam pinigu, antroje mokanciam.Jie t.y egzaminuotojai gauna atlyginimus.Egzaminas ne pigus-107lt.Ko dar jiems reikia? Noras ir pasiryzimas gauti saziningai teises dingsta…

 •   beee // 2009-07-28 @ 20:32

  700 kaune :/ as db penktadienio laukiu drebu is naujo

 •   J. // 2009-07-29 @ 16:34

  Laimes dalykas. Bandyk tol, kol pavyks. Man db jau principas neleidzia pirkti. As irodysiu. Bet va, ta beda su gesimu man irgi karta buvo. Negalejau suvokti, kad vyksta, gesau lygioje vietoje su pirmu begiu… Kaip man pasakojo, yra Astra su 1,3 varikliu ir Astra su 1,7. Jei paklius, pirmoji, tai pasvajok apie teises. Man taip ir buvo pirma karta. Egzaminuotojas issisaipe ir palinkejo pabandzius 5 skirtingas masinas ateiti laikyti. Puse metu su pertraukomis mokiausi, bandziau draugu masinas ir atejau :) Deja, sikart negesau, o pati blogai ivaziavau statmenai… Laukiu trecio karto. Nulis emociju, nes nieko cia nenumatysi :))) O kad visi perkasi, tai faktas. LT - korupcija klesti kap reikals :) Kiekvieno sazines reikalas kaip gaus teises…

 •   beee // 2009-08-12 @ 19:59

  islaikiu :DDDDDDDD kiek dziaugsmo negaliu net pasakyti :)

 •   kristi // 2009-08-14 @ 16:46

  as tai laukiu kada ta isakyma iteisins,kad laikai kiek nori,kaip ir anksciau buvo,nesiruosiu jiems kisti asilams litu ir neturiu uz ka…tik gaila kad po laika pasimirsta vistik kazkiek…Rasiau regitrai i pasta atsisunte nuoroda kur kazkas cia parase ta ilga:) klausiu tai kada bus priimtas istatymas kad gali laikyt kiek nori,tai nieko jie nezino….o regitroj dirba:\\\

 •   walentinas // 2009-08-17 @ 23:15

  Kristina;
  Jie neprivalo į tavo klausymus atsakynėti.Ta nuoroda palikau- kad žmonės žinotu kokiu būdu teikti skundus,,Regitros,,dabuotojų atžvilgiu,gal tada baigsis pasityčiojimas iš žmonių.O viska sužinoti gali,,Regitra,,teisės aktuose,ten vikas yra paršyta

 •   J. // 2009-08-18 @ 10:42

  Girdejau, kad panaikins rugsejo 17, tada, kai bus lygiai metai, kai prieme ta kvaila istatyma.

 •   Zvirblis // 2009-08-25 @ 14:25

  vazinekit zmones be teisiu..;D juokauju,geriau to nedarykit,maziausia bauda 1500 be jokiu pasicackinimu..=s na as ir rytoj vaziuoju laikyti,bet aisku ir is 4karto neislaikysiu=s ;D niekaip nesuprantu kaip is tos aiksteles isvaziuot,vis prie ko prikimba..o apie miesta nenoriu nei pagalvot,jau metus kokius nevazinejau..bet aisku ten manes niekas neisleis…;D

 •   Upe // 2009-08-30 @ 17:23

  eisiu teorija rugsejo 1d. laikyti. simboliska data. tikiuosi, kad bus sekminga :)

 •   Ernesta // 2009-09-02 @ 18:51

  issilaikiau mokyklinius egzus (teorija, praktika), bet dar kazkaip po 10 vairavimo kartu baisoka eiti i regitra, tai siulyciau pasimokyti, o nelekti is karto, nes labai greitai ten galima susimauti, turiu daug draugu kurie kuo greiciau norejo gauti teises, bet gavosi taip kad neisejo, tik pinigu daug sukiso…

 •   EdviNooCio // 2009-09-03 @ 17:58

  As ir noreciau paklaus apie praktiny vairavima.Jai as aikstelei gerai viska padariau ir tik mieste susikirtau perlaikant man vel reikes aikstelej vazinet?

 •   Janushonis // 2009-09-04 @ 22:40

  zdz regitroi buva teorijos laikyt ant durniaus tai neilaikiau , tai ryt varysiu laikyt jau pasimokes biskiuka , su teorija tai ten vanduo… o su praktika kaip ant ko pataikysi ;S

 •   Vilma // 2009-09-12 @ 14:28

  gal kas galetumet padovanoti savo pravaziavimo valanda iki rugsejo 17d.telsiuose,taurageje arba siauliuose?buciau labai dekinga.man baigiasi teorija,o laisvu valandu niekur nebera..:( labai prasau! 867649909,862597700

 •   Tomas // 2009-09-22 @ 20:10

  Aišku dabar čia daugelis pradės ant manęs varyti ir pan, bet man visiškai vienodai yra. Aš puikiai jaučiuosi prie savo mašiniuko, tačiau vos tik atsisėdu į Regitros automobilius, iškarto prasideda nesąmonės….3kartus neišlaikiau. Nevardinsiu priežasčių, nes jos, kaip ir pas daugumą, yra panašios.. Arba asmeninė paties padaryta klaida, arba specialus sukirtimas. Taip ir tikrai tokie dalykai vyksta. Tie kas sako, jog egzaminuotojai nesukerta, labai klysta, tiesiog, Jūs, matyt, niekada nepakliuvot į tokią situaciją ir esat labai laimingi. Nebėra daugiau kantrybės bandyti ir bandyti, daug nervų labai kainuoja ir sveikatos…aš turiu klausimą tiem, kas bandė arba davė $$$ egzaminuotojui egzamino metu.

  1. Ar nebūna taip, jog paima pinigus, bet tuo viskas ir pasibaigia? na ta prasme vistiek neužskaito egzamino… na čia kai pagalvoji tai labai naglas poelgis, bet gal visgi taip būna?

  2. Kokios stafkės yra Vilniuje? nes visi labai skirtingai šneka.

 •   Renata // 2009-09-27 @ 15:44

  Joa…man su opeliu ir du kart teko vaziuot ir du kart neishlaikiau,nors su golfu man sekasi viskas gerai.O opelis pastoviai gesta per veidrodelius aikshtelej labai sunku matyt viska…Trecia kart bandysiu laikyt pasiteirausiu ar negaleciau su golfu,nes opeliai man nepatinka :(

 •   Janushonis // 2009-09-30 @ 16:59

  Siandien laikiau praktikos egzamina su opeliu , aikstele idealiai apvaziau be jokie problemu… ne automobilis kaltas o jus patys jai esat tokie “vairuotojai” deja neislaikiau bet nekaltinu regitros nes tia buvo mano paties klaida pravaziavau pro raudona per skubejima ir jauduly ;P tad nesiprainkit ir manau pasiseks ,bet jau as taip antra karta pasistenksiu :)beje oplis bent jau man patiko neturiu priekaistu tam automobiliui , tiesiog jai jau taip vairuojat kad jum nei vaziuoja nei ka tai patys pamastykit ar verta teises laikyt o gal dar reikia ilgu praktikos valandu?

 •   garbanele // 2009-10-27 @ 21:35

  Labas vakarelis! sveikinu visus islaikusius ir linkiu sekmes norintiems islaikyti :))))*

  sian islaikiau teises, is 2-ojo karto, bet nesvarbu, pirma karta net ant estakados neuzvaziavau, tai yra nieko isvis nesugebejau padaryt :D o sian viska idealiai padariau ! ne vienos klaidos ! :))) labai apsidziaugiau, bet instruktorius toks fainas ir mielas papuole, net pajuokaut spejo, net nezianojau kad yra reitroje tokiu ;)

 •   Gytixas // 2009-11-09 @ 15:25

  Tai va . Rytoj varau perlaikyt . 2 kartas praktinio bus . Cia kaip jus rasot kad aprode aikstele ar kazka tai tikrai taip nera . Sako musu 207 masina . Isedau tas uzkure varikli ir pats turejau viska reguliuotis be paaiskinimu tada isvaziavau jam nieko nesakius pasivezinau sako gerai varom ant estakados ten sustojau tas paklause poros easy klausimu ir vaziavom . estakada , apsisukimas , “kisene” , pagreitejimas buvo easy bet vat ant gana lengvo pratimo T (garazo) ir susikirtau . Mat 3 kartus taisiausi junkdamas atbuline pavara . del to ir baigem egzamina . tas dave patarima kad vaziuociau kuo leciau ir i viska labai ziureciau . Nors is tos astros ,be veidrodeliu pilnai nukreiptu i zeme , nieko nesimato ipatingai priekio ir galo , kaip kokiam naikintuve sedi panele pries akis . Tikiuosi rytoj pavyks isilaikyti ;( nes bus didele geda kada visi mano gimines isilaike viska is 1 kartu o as knisiuosi su praktika nors kasdiena po miesta su m vazineju ir aikstele mokausi realiomis salygomis ;D

 •   reglina // 2009-12-16 @ 13:56

  Miela telsiu regitra ,susitvarkykit masinas ,jei nenorit ,kad atvyktu tam tikra institucija ir jas patikrintu ,nes laikant E kategorija masinos pavaru dezes galim sakyti nera ,kad net mokytojas nesugeba ijunkti pavaros ka kalbeti apie mokini kaip sitaip galima nesuprantami dalykai

 •   artis // 2009-12-31 @ 14:40

  3 kartus jie mane 4 as jos!!! :D Pagaliau ir as islaikiau pries pat naujus metus… ot!

 •   bambuce // 2010-02-22 @ 18:09

  na, zinot mielieji, nekaltinkit masinu ar instruktoriu uz neislaikytus egzaminus! juk viskas priklauso tik nuo jusu, jus vairuojat ir jei viska teisingai padarysit nebus jusu kaip ir sukirsti :) pvz as issilaikiau teises jau pries 7 metus, ziemos viduri (teises gavau gruodzio 29 :) kai buvo daug sniego, vairavau senute volvo, kuri, turbut ir uz instruktoriu buvo senesne ir tais laikais dar policininkas kartu masinoj vaziuodavo, va ten buvo stresas, bet kai tikrai kazko nori ir pasitiki savo jegom tada viskas imanoma. o jus ir marsrutus dabar jau zinot, cia jums dar vienas palengvinimas ir vistiek nesugebat per tiek kartu islaikyt, gal eikit i egzamina tik tada kai tikrai ajusit, akd mokat vaziuot? juk tada ir nervu ir pinigu sutaupysit. na sekmes visiems besilaikantiems.

 •   bibonas // 2010-03-24 @ 12:45

  eikit visi naxui pituxai jus visi

 •   IAGNE // 2010-04-22 @ 08:39

  GAL KAS PARKAWOSI PER EGZA LYGIAGRECIAI?PRIE BORTELIO?YRA 2 GAIRELES IR TRECIA SKERSAI STOVI,TAI TIES KURIA PIRMA AR ANTRA TIESIA GAIRELE REIKIA SUSTOTI KAD JI BUTU TIES MAZO LANGELIO VIDURIU?

 •   Anonimas // 2010-04-23 @ 19:49

  Omg td botai esat :D Vakar nuejau ir is pirmo karto ir nei vienos klaidos nepadariau,jeigu jus Sodina,tai ne jie kalti,o jus Grybai,nes Vaziuot nemokat td… atsigaukit nkas nko nesodina,tiesiog vaziuot nemokat.

 •   Chonksondik // 2010-07-15 @ 15:52

  Tikra tiesa, kad neikas nieko nesodina. Bet “Anonimas // 2010-04-23 @ 19:49″ yra byrkas grauziantis pacas ir nera daugiau ka ir pridurti.

 •   Justina // 2010-08-04 @ 19:08

  Pirma karta Regitra padare mane, antra karta as juos :))
  Bliamba, dabar esu laiminga kaip rubli radusi :))

 •   s // 2010-08-19 @ 17:08

  Padariau is pirmo karto juos :)

 •   egle // 2010-08-20 @ 11:55

  nu as laikiau viena kart ir neislaikiau, bet va ryt vel vaziuosiu. viskas ten pagal mane normaliai, ei kart neuzgesau, aikstelej viska padariau, tik va likus pora min vazinet susimoviau ant sankryzos vienos:( o siaip ir instruktorius normalus buvo, paaiskio viska normaliai ir linksmas visai pasirode. zodziu, pati kalta buvau;)

 •   egle // 2010-08-20 @ 12:01

  beje, vaziavau su astra, neturiu prie ko prikibt ir sankaba normali ir per veidrodelius visas linijas as maciau, net nereikejo ju pilnai nusileisti. tik va su posukiais, as kaip pripratus su senesnem masinom vazinet, tai ir jungiu taip drasiai ta posuki(jei jis pats neatsijungia) ir per daug paspaudus isijungia jau kitos puses posukis. nu krc reik tik vos priliest, norint ji atjungt:)

 •   MiDf0k3r // 2010-08-26 @ 12:59

  Iš 2 kart islaikiau, gavau 6 guoli, seip zjbs viskas buvo, ir lijo norml ;DD

 •   zahira // 2010-09-15 @ 16:08

  sveiki parasykit kasnors taurages marsrutus, nuoroda kur bent ieskoti internete, nes noriu pasimokinti geriau, buciau lb lb lb dekinga;)

 •   GYTIS // 2010-10-21 @ 16:42

  GALIU PASAKYTI MIELOJI, KAD JEI ISHKALSI MARSRUTUS ATMINTINAI - NIEKO GERO NEBUS! VAZIUOSI KIAURAI, NES ZINOSI KUR, O PAIMS PVZ., DEL KELIO DARBU PAKEIS KELIO ZENKLUS IR SUSIKIRSI…KA TADA? KIEK ZINAU, TAURAGEJE INSTRUKTORIAI ISKART PAMATO AR ESI MINTINAI MARSRUTA ISHMOKES, YPATINGAI I MERGINAS ZIURI, TAIP KAD - NEPATARIU :P esu girdejes, kad tada jie (instruktoriai) specialiai liepia vaziuoti gatve is kito marsruto ir pasiziuri kaip sureaguosi. Ir malaciai kad taip daro, nes jei mintinai mokaisi marsrutus, tai labai nepasitiki savimi ir bijai suklysti - tokios avarijas ir daro :/ kai teises islaikysi, juk nevazinesi tik savo miesto gatvem, kurias zinai geriausiai :P SEKMES VISIEMS!

 •   Juozas // 2010-10-25 @ 19:48

  Uzsiregistruok i praktinio vairavimo egzamina regitroje be eiles! regitra . tinkle . lt

 •   as // 2010-12-08 @ 14:41

  padarau pravaziavima regitroje uz pinigus

 •   Stasys // 2010-12-10 @ 18:48

  Aš teorinį ir praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, nes mokiausi. kas nesimoko ir iš 20 karto neišlaikys,o instruktoriai irgi nėra tokie baisūs, kaip kad juos piešia. Reikia turėti galva ant pečių ir noro,ir teisės bus tavo kišenėj!!!!

 •   Paveikslai // 2010-12-12 @ 18:21

  Daug idomiu minciu :)

 •   kazkas // 2011-01-03 @ 12:11

  nu nx tie instruktoriai su usiukais,mane ant galo sukirto ,eisiu va antra karta laikyt. lb sunervino dar pries pat naujius..

 •   Tomas // 2011-01-27 @ 19:57

  Aš šiandien išlaikiau!

 •   Ilona // 2011-02-01 @ 22:13

  Sveikinu Tomai!
  Dabar galvoju, kad jei zinociau, kiek daug streso ir nervu kainuoja man asmeniskai teisiu laikymas, tai tikriausiai net nepradeciau mokytis. Dabar jau kadangi pradejau, tai reikia pabaigti. Prisiskaiciau komentaru jusu, tai nuomones labai skirtingos, sestadieni susidarysiu savaja - eisiu pirma kart bandyt. Labai bijau, bet kartu ir labai norisi.

 •   linas // 2011-02-02 @ 21:42

  sveiki laikeu praktikos egzamina regitroje 1 karta bet neislaikeu dave laikit 6 golfu viskas automatizuota dahuja kartu uzgesau vietoj 1 vis ymuseu trece o an galo padareu kritine klaida ,dar tiek nervu ira laukiu 2 bandymo teorija sekes puikej kartais 100proc islaikau o vazinejimo dar bijau …………

 •   mali müşavir // 2011-02-07 @ 04:28

  Other methods include something known as blue light therapy which actually can dramatically reduce the appearance of stretch marks.

 •   buderus servisi // 2011-02-07 @ 04:28

  Awesome site for singles with tips, techniques and guides for meeting someone and progressing

 •   ferroli kombi servisi // 2011-02-07 @ 04:29

  Introducing a new effective way to treat presbycusis called The Hearing Fix, designed by infinite hearing research and technologies

 •   Anonime // 2011-02-19 @ 10:25

  Issilaikiau pravaziavima ir noreciau suzinote klaidas, bet nezinau kaip. Girdejau, kad kazkur regitrojos tinklapy yra, bet nerandu. Gal kas zino? :]

 •   Mantasnusiviles // 2011-02-23 @ 14:52

  ehh pavydziu jum kurie is 1 2 karto islaikot,as ket testus sprendziu 90 96 surenku pagrindini testa spreszdamas,bet kas is to nueinu i regitra ir 70 % surenku patarkit ka daryt;//

 •   uops // 2011-03-16 @ 22:48

  As rytoj eisiu laikyti 4 karta! :D tikiuos jau paskutini nes jau ta regitra uzkniso juodai…. susikertu del nesamoniu visokiu, pirma karta nes gavau astra ir nesusitvarkiau su sankaba, antra karta gavau golfa - per daug kartu uzgesau su juo( o realiai pagalvojus reikejo tik daugiau gazo duot ir nebuciau gesus :D ) ir 3 karta susimoviau vel gavus astra, kuriai jauciau didele antipatija ir bijojau tos masinos :D bet po 3 neislaikymo, pasiemiau dar viena papildoma pamoka su instruktorium kuris vairuoja ta nelemta astra ir supratau kdl as susimoviau su ja :D cia ankstesnius komentarus skaiciau, kad astrose visai nk nesimato per veidrodelius aikstelei, tai as irgi del to susimoviau nes nieko nemaciau per juos, bet sendien atsisedau su instruktorium ir jis man pasake mazyte “paslapti”…. “pasiaukstink sedyne jei jauti kad per zemai sedi” :D as a pasiaukstinau ir viska puikiai maciau :D aikstelei pravazinejau 100% :D

 •   Mantas // 2011-03-25 @ 22:56

  Sveiki, vakar skaiciau Jusu atsiliepimus apie regitra ir sau pasizadejau, kad jei islaikysiu teises pasipasakosiu kaip man sekesi. Pirma karta gavau golfa ir instruktoriu kuris kalbejo greitakalbe ir nieko nesugebejo man paaiskinti, buvo grubus ir netaktiskas (artejant prie kliuties deda per stabdzius, neparode aiksteles/masinos, greitejime liepe jungt antra pavara, siule nelaikyt egzamino ir t.t.) tai susimoviau aiksteleje del stresines aplinkos. Siandien gavau automobili kurio norejau (nauja astra), normalu instruktoriu - islaikiau! Aiksteleje sekesi labai gerai, isvaziaves i miesta padariau klaidu su sankaba, tai teko gale egzamino sioki toki morala atklausyti ir isgirsti magiska zodi ISLAIKYTA :)) Laukiu, kol padarys teises, o visiems laikantiems patariu nesinervuoti ir nekreipti i pedantus regitros instruktorius. As isivaizdavau, kad sedziu masinoje vienas ir tarp musu yra siena, nuime stresa :)) svarbu yra kantrybe, reik islaukt tinkancios masinos, instruktoriaus, marsruto ;)) as gavau marsruta nr. 6 (Vilniuje), tai buvo labai nesunkus ;)) SEKMES LAIKANTIEMS

 •   Rencius // 2011-03-29 @ 15:25

  Tik jau Šiauliuose tai vargas su laikymu, ne veltui pagal statistika daugiausiai neišsilaikančių. Mafija ten tiesiog pas juos, neduoda išlaikyt tol, kol netekęs kantrybės ieškoti pradės žmonės kam sumokėti kyšį, kai susitaria dėl kyšio tai dar kankina, neduoda iš karto, tai aikštelėje kameros, tai gatvėje stebi kas nors ateit juos, žodžių susimoki krūvą babkių kol pats išlaikai:) Žodžių, galiu patarti, jei yra galimybė, lėkit laikyt į kitą miestą, sutaupysit ženkliai, na žinoma važiuot reikia mokėt, beviltiškai prastai vairuojančių niekas nepraleidžia :)

 •   laura // 2011-05-18 @ 08:38

  na jo siauliuose laikymas tai pagerintas,siandien laikiau pravaziavima sukdama i desine praleidau zmogu per pesciuju pereje o man pradejo aiskint kad turejau vaziuot nes jis dar nebuvo isejes i pesciuju pereje nors zmogus jau buvo izenges arba vaziavau antra juosta reikejo sukti i desine persirikiavau i desine aiskina kad per velai nors pirma juosta buvo uzstatyta masinom tai paklausiau ar ant masinu vaziuot reikejo tai pasake jei gincijies tai egzaminas baigtas na zodziu grazu

 •   surikas // 2011-05-28 @ 18:24

  jo regitros automobiliai ”cool” :D vaziavimas eiksteleje is ties ispudingas ka galima matyti per veidrodelius jei reguliuojant kairy reguliuojasi desnysis, laikant antra kart instruktorius pasake veidrodeli reguliuoti pirstu, tik nesugalvojau kuriuo pirstu pasireguliuoti desnyji…. tokie yra ten ir golfai, ir opel astros.. taip kad, hebra vairuoti mokykites be veidrodeliu.. :D

 •   agne // 2011-06-10 @ 14:55

  man irgi kaip autoriui, pirmus du kartus regitra pravare mane, trecia as ja :) Siaip labai pasiseke su egzaminuotoju, pirma karta buvo kaip tas tarnas is adamsu, didelis ir piktas, net labas nepasake, o va trecia toks malonus, iskart pasake kad jeigu nepridarysi klaidu - draugausim . labai maloniai nuteike ir dingo visa baime. Garaza padariau tik is antro karto, gavau sonini parkavima, bet kadangi neisvarciau boksteliu galejau taisytis. tad svarbu nebijoti ir isivaizduoti kad salia sedi instruktorius, tada viskas bus gerai, p.s. jeigu jau isvaziuoji is aiksteles - miesta tikrai islaikysi:)

 •   Atgaivink_lietumi // 2011-06-10 @ 20:18

  Aikstele sake idealu ” nedarai debilisku sablonu ir niekam tikusiu pasitaisymu”. Miesta pervaziavau, griztant i regitra palindau po fura:/ dejau is greitejimo juostos, pries ja uzlindau, jis iskart ieme stabdyt ir ate ate, sako labai gerai vaziuoji tik nesamone kritine sugalvojai… eisiu antra karta kariaut:(

 •   Audra // 2011-08-13 @ 12:31

  gal yra kas pravaziavima laikes be uzsiregistravimo is anksto?gal yra kas stovejes`gyvojoj eilej`?

 •   alma // 2011-09-10 @ 15:57

  penktadieni laikiau teorijos egza regitroje, tai labai lengvi ir aiskus klausimai buvo ant 100% islaikiau is pirmo karto. Visada manydavau kad ten labai sukti ir sudetingi klausimai yra, bet pasirodo antraip. Net knygutes neskaiciau tik per interneta testuku pasprendziau ir gerai. db laukia praktika kurios tikrai bijau. Didziausias minusas manyje jaudulys, gali kiek nori jy tramdyti vistiek neiseijna. na bat gal kaijp nors.

 •   MOT // 2011-09-20 @ 14:24

  sweiki, kaip zinia, dabar aplink regitra wyksta kelio darbai, tai gal zinot kasnors, kaip ten su marsrutais praktinio egzamino ? ar tie marsrutai, kuriems trukdo kelio darba, yra nuimti, ar tiesiog daugelis marsrutu yra perdaryti is naujo?

 •   Shoferis // 2011-09-24 @ 14:07

  Nu ka draugai pagaliau ir as turiu teises.Islaikiau is antro karto.Pirma karta gavau Golfa 6 galvojau nieko pavaziuosiu kaip reikalas.Kur gi ne tai pirma karta sokinejau kaip ant arklio su ta masina :D Siandien islaikiau be priekaistu net instrokturius pagyre kad techniskai valdau automobili gerai orientuojuosi aplinkoje.Aisku ne tai kaip 20 metu atvairaves.
  :)Tai gi noriu paranginti kam nesiseka nenuleiskit ranku.Susitiksim KELYJE :):)

 •   Justinas // 2011-10-10 @ 05:41

  Sveiki. gal kas yra užsiregistravęs praktikai Kaune iki spalio 22dienos ir netyčia norėtų atlaisvinti man vietą? :) būtų atsilyginta žinoma ir būčiau labai dėkingas, nes 22dieną baigiasi mano mokyklos pažymėjimas… jei atsirastų gerų žmonių parašykit 868989490

 •   Mokinys // 2011-10-12 @ 12:09

  Justinai! Jeigu nerasi vietos tai nueik i savo mokykla ir pasakyk, kad pametei pazymejima. Tau turi isduoti nauja, kuris galios dar metus.

 •   Hektor // 2011-10-16 @ 14:19

  Tikiuosi pavyks is antro karto islaikyti ta susikta regitros vairavimo egza.Nors realiai manau ,jog bus ismesti 100Lt i bala del kokio sudniekio.

 •   1hgj // 2011-11-06 @ 09:34

  4

 •   Sausainis // 2011-12-29 @ 10:29

  Na ka turiu teises :) isilaikiau 2011-12-28
  Ir is pirmo karto, na juk tikrai nera taip sunku jas laikyti, tik reikia kuo daugiau vazinet pries egza, kad pajaustai automobilio gabaritus. Beje, patarimas pres einant laikyti egzamina pravaziot per miesta su mokyklos inctruktoriumi, padeda prisiminti.

 •   Denis // 2012-02-23 @ 12:22

  Sveiki norejau paklaust as kai laikiau egzamena regitroj as aikstelei neislaikiau bet i miesta nevaziau kita karta kai eisiu man vel 107lt reikes moket ar tik uz aikstele?

 •   arnoldina // 2012-02-26 @ 16:28

  na sveiki visi,laikiau ir egzamina pirma karta bet neislaikaiu ,man koja pakiso labai didelis jaudulys,net kaires kojos nejutau ,negalejau sankabos paspausti ,neatsakiau i labai paprasta klausima ,vienu zodziu net neprisimenu kaip visas egzaminas praejo ,tik po dvieju dienu atsigavau ir pradejau analizuoti kodel taip ivyko ,visus pirmus egzaminus islaikiau tiesiog puikiai is pirmu kartu ,manau jaudulys viska daro ir instruktorius toks pasikeles man atrode isdejo mane i suns dienas ,bet nieko bandysiu ,jeigu kam idomu as is siauliu

 •   juozas // 2012-03-24 @ 12:07

  jaunuoli nei tu zinai kaip ten buvo prie sovietu,nei tu matei tuos usus,vaiku darzelis ble,tu pirma ismok lietuviskai kalbeti,o gal tu anglas,kad stovejimas tau “parkavimas”?prie sovietu egzaminuodavo mentai ir jiems po barabanu kaip ten tu vaziuoji,nes visi vaziuodavo gerai,bobu retenybe,siaip viskas buvo gerai,o ka karinis komisariatas ismokydavo tai isvis buvo kokybiskas mokslas,tai su dabartimi nera ka ir lyginti

 •   erdvilis // 2012-05-08 @ 10:44

  kiek kartu galima dabar regitroi laikyti teorija?

 •   Mantas // 2012-05-12 @ 19:05

  erdvilis, kiek nori, tik laikant is naujo turesi moket vel 35litus

 •   seo optimizavimas // 2012-05-13 @ 13:06

  na turbut su miniaku buvai del to ir sustojo iskart

 •   Jonas // 2012-06-19 @ 00:11

  Sveiki, zodziu situacija pas mane tokia: esu issilaikes teorija, bet problema, kad ji jau baigiasi galioti, t.y vel is naujo ja reiks laikyt.Nors ne cia didziausias man klaustukas.Jeigu per metus neissilaikai praktikos nuo teorijos islaikymo, reikia ar nereikia is naujo pereit kursus?Ar tiesiog issilaikai teorija ir is karto galima rasytis laikyt praktika?

 •   xsas // 2013-06-28 @ 11:53

  as teorija islaikiau is trecio karto pravaziavima is pirmo ir visiskai nesimokaiu :)

 •   sss // 2013-06-29 @ 23:46

  Sveiki na ka man siandien pasiseke islaikiau pravazevima is 1 karto.Nors pradzioi buvo sunku mokyklinio teorija is 2,pravazevima is 3,regitroi teorija is 1,na nezinau jaudulys buvo didelis,visa nakti galvojau kas kaip,ir ka reikes daryti, bet kazkaip islaikiau.Tiesa su M raide pravazinejau 3men, kadangi neturejau astonolikos,na ir man tas vazinejimas manau isejo i gera patirtis ir t…t.
  PS.Laikiau per gimtadieni, todel gal ir islaikiau :D

  Sekmes laikantiems!

 •   Vilandas // 2013-09-02 @ 08:58

  Kai islaikysi C ,CE is pirmu kartu tadar galesi girtis :)

 •   Jonas // 2013-09-11 @ 13:05

  Sveiki, laikiau vairavimą Kaune, jau 3 kart nepasisekė. Pirmą kartą tiksliai sukirto, antrą kartą pats nesąmonę padariau, o trečią tai pakišo koją kitų vairuotojų nemokšiškumas. Nesuprantu, kaip gali iš studentų reikalaut tokia vairavimo, kaip su 10m stažu, kai kiti vairuotojai dar didesnes nesąmones kely daro. Žodžiu, bandysiu laimę dabar Marijampolėj, bent sutaupysiu 3 savaites, Kaune eilės po mėnesį.
  P.s. Sveikinu. :)

 •   asd // 2013-09-12 @ 17:18

  laikiau teises utenoi ir butvo didele klaida . parkavausi viena karta sako instruktorius pasitaisyk , kita karta sako vel pasitaiskyk , trecia karta sako neislaikiai . Gerai kad draugelis aikstutei laukia filmavo ir matosi kad geria atsistojau visus 3 kartus .(Draugas beje vairavimo instruktorius) . tai dabar zesim kaip bus , advokatas siulo uz moraline zala 15 k zalos ir visa firma papurtit. patarimas dabar nelaikykit utenoi tik

 •   jk // 2013-09-20 @ 11:50

  sveiki, gal galite man pasakyti toki dalyka, kas laike vairavimo egzamina regitroje. Ar galima bandant automobili pataisyt veidrodeli?

 •   KET sprendimai // 2013-10-29 @ 16:29

  As islaikiau is 3 karto, bet nieko nesimokiau :))))

 •   vairavimo mokyklos Klaipėdoje // 2015-03-06 @ 10:20

  O aš iš pirmo karto išlaikiau ! :)

 •   vairavimo mokyklos klaipedoje // 2015-08-07 @ 14:02

  Aš apskritai iš 4 karto išlaikiau, ir tiesą sakant važiavau be vilties išlaikyt. :) beeet - pavyko!

 •   drabuziaitau // 2016-05-24 @ 16:05

  Na jo, teises geriau išsilaikyti iš pirmojo karto :) Taip ir pigiau kainuoja, ir nu šiaip gauni tas teises. Nors iš tikro tai galima ir be teisių važinėti, jeigu patrulio akis nepastebi- tik reikia įvertinti baudos dydį, bet jau net ir mašinos nebenutempia, kiek girdėjau - o gali paimti, jeigu per pusvalandį randi kas paims. Tuo labiau dar citybee atsirado - tai išvis į akis nekrenta- galima vėžintis po miestą nors ir be teisių - nelabai ten stabdo, svarbu paryčiais ir naktim nesitrankyt perdaug po miestą.

 •   KET Bilietai // 2018-08-31 @ 14:09

  Išlaikiau iš pirmo karto, svarbiausia žinoti kur geriausi testai ir viskas pavyks be didelio vargo

palikti komentarą