BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ežiukas Vilniuje

CarGo: ateities krovininis miesto automobilis

parašė: eziukassukedais · 2009-06-02 · 4 komentarai

Turiu silpnybę įdomiems susisiekimo priemonių konceptams. Nesvarbu, jie jau veikiantys produktai, ar tik kažkieno fantazijos vaisius, tačiau duoda peno apmąstymams, kaip toliau gali vystytis miesto transportas, kokių įrenginių pagalba judėsime po 10 ar 20 metų.

Štai vienas įdomus sprendimas: CarGo

Pagal idėją jis skirtas krovinių išvežiojimo paslaugoms, tačiau patys principai tinkami ir keleivių transportavimui. Taigi mintis ta, kad automobilis turi statmeną, į kuprinę panašią, bagažinę, į kurią galima sukrauti šiokios tokios smulkmės. Tačiau esant reikalui, ratų bazė pailgėja, kuprinė nusileidžia iki horizontalios padėties, praplatėja ir pavirsta atvira bagažine. Žinoma, ratai sukami elektra.

Idėja ta, kad mieste reikalingas mažas ir judrus automobilis. Jį ir lengviau valdyti, ir taupomas kuras, mažiau teršiama, trumpinami kamščiai ir t.t. Kai reikia vežti krovinį - viskas ok ir su dideliu. Bet kai iškrauni, tai kam transportuoti orą? Galėtų kas nors panašų sprendimą pasiūlyti ir keleivių vietų keitimui mobilumo sąskaita: jei važiuoji vienas, turi mažą auto. Esant reikalui, gali išsiplėsti ir vežtis draugus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Susisiekimas · Technologijos
žymės: , , ,4 komentarai ↓

palikti komentarą